SOLA DANCE FITNESS S.R.L.

SOLA DANCE FITNESS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 42146100, Nr. Reg. Com. J02/80/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 22 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, STR. PROGRESULUI, NR.14, cod poștal 317405. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SOLA DANCE FITNESS S.R.L.
CUI
42146100
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/80/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 ianuarie 2020
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, STR. PROGRESULUI, NR.14
Cod poștal
317405
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2025, SOLA DANCE FITNESS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 139.985 lei, un profit net de 5.374 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 20.880 lei2021 · Cifra de afaceri: 39.810 lei2022 · Cifra de afaceri: 53.350 lei2023 · Cifra de afaceri: 109.690 lei2024 · Cifra de afaceri: 115.911 lei2025 · Cifra de afaceri: 139.985 lei2020 · Profit net: 250 lei2021 · Profit net: 2.586 lei2022 · Profit net: −7.566 lei2023 · Profit net: 26.248 lei2024 · Profit net: 18.854 lei2025 · Profit net: 5.374 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 20.880 lei20202021: 39.810 lei20212022: 53.350 lei20222023: 109.690 lei20232024: 115.911 lei20242025: 139.985 lei140 mii2025
Profit net lei
2020: 250 lei20202021: 2.586 lei20212022: −7.566 lei−8 mii20222023: 26.248 lei26 mii20232024: 18.854 lei20242025: 5.374 lei5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SOLA DANCE FITNESS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 139.985 lei în creștere față de 2024 5.374 lei în scădere față de 2024 126.797 lei în creștere față de 2024 115.307 lei 57.436 lei 45.946 lei —
2024 115.911 lei în creștere față de 2023 18.854 lei în scădere față de 2023 111.129 lei în creștere față de 2023 100.692 lei 51.009 lei 40.572 lei —
2023 109.690 lei în creștere față de 2022 26.248 lei în creștere față de 2022 73.130 lei în creștere față de 2022 47.261 lei 47.587 lei 21.718 lei —
2022 53.350 lei în creștere față de 2021 −7.566 lei în scădere față de 2021 51.009 lei în creștere față de 2021 12.332 lei 34.146 lei −4.531 lei —
2021 39.810 lei în creștere față de 2020 2.586 lei în creștere față de 2020 29.360 lei în creștere față de 2020 9.583 lei 22.813 lei 3.036 lei —
2020 20.880 lei 250 lei 3.555 lei — 4.005 lei 450 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare