SOLOMON MONTAJE S.R.L.

SOLOMON MONTAJE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 42784663, Nr. Reg. Com. J2020000870047. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3312 - Repararea masinilor. Societatea a fost înființată la data de 16 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MIORIŢEI, NR.78, SC.D, ET.2, AP.12. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SOLOMON MONTAJE S.R.L.
CUI
42784663
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000870047
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 iulie 2020
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MIORIŢEI, NR.78, SC.D, ET.2, AP.12
Cod CAEN
3312
Domeniu de activitate
Repararea masinilor

Situații financiare

În 2025, SOLOMON MONTAJE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 178.624 lei, un profit net de 98.955 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 45.791 lei2021 · Cifra de afaceri: 36.140 lei2023 · Cifra de afaceri: 46.338 lei2024 · Cifra de afaceri: 90.065 lei2025 · Cifra de afaceri: 178.624 lei2020 · Profit net: 43.904 lei2021 · Profit net: 33.056 lei2022 · Profit net: −4.100 lei2023 · Profit net: 34.729 lei2024 · Profit net: 61.495 lei2025 · Profit net: 98.955 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 45.791 lei20202021: 36.140 lei20212023: 46.338 lei20232024: 90.065 lei20242025: 178.624 lei179 mii2025
Profit net lei
2020: 43.904 lei20202021: 33.056 lei20212022: −4.100 lei−4 mii20222023: 34.729 lei20232024: 61.495 lei20242025: 98.955 lei99 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SOLOMON MONTAJE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 178.624 lei în creștere față de 2024 98.955 lei în creștere față de 2024 61.402 lei în creștere față de 2024 — 160.597 lei 99.195 lei 1
2024 90.065 lei în creștere față de 2023 61.495 lei în creștere față de 2023 1.013 lei în scădere față de 2023 — 132.499 lei 131.486 lei 1
2023 46.338 lei 34.729 lei în creștere față de 2022 3.623 lei în creștere față de 2022 — 73.614 lei 69.991 lei —
2022 — −4.100 lei în scădere față de 2021 400 lei în creștere față de 2021 — 73.460 lei 73.060 lei —
2021 36.140 lei în scădere față de 2020 33.056 lei în scădere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 — 77.160 lei 77.160 lei —
2020 45.791 lei 43.904 lei 2.919 lei — 47.023 lei 44.104 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare