SONOHAT CONSTRUCŢII S.R.L.

SONOHAT CONSTRUCŢII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41675609, Nr. Reg. Com. J2019012651405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 24 septembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS FABRICA DE GLUCOZĂ, NR.9B, CAMERA 2, BL.C, SC.C, ET.3, AP.303. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SONOHAT CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI
41675609
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019012651405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 septembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS FABRICA DE GLUCOZĂ, NR.9B, CAMERA 2, BL.C, SC.C, ET.3, AP.303
Cod CAEN
4333
Domeniu de activitate
Lucrari de pardosire si placare a peretilor

Situații financiare

În 2025, SONOHAT CONSTRUCŢII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de −12.533 lei, o pierdere netă de 54.482 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 863.377 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.138.918 lei2021 · Cifra de afaceri: 180.336 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.336.588 lei2023 · Cifra de afaceri: 416.954 lei2024 · Cifra de afaceri: 78.131 lei2025 · Cifra de afaceri: −12.533 lei2019 · Profit net: 852.548 lei2020 · Profit net: 3.541.550 lei2021 · Profit net: −666.028 lei2022 · Profit net: 527.018 lei2023 · Profit net: 175.596 lei2024 · Profit net: −68.660 lei2025 · Profit net: −54.482 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 863.377 lei20192020: 3.138.918 lei3,1 mil.20202021: 180.336 lei20212022: 1.336.588 lei20222023: 416.954 lei20232024: 78.131 lei20242025: −12.533 lei−13 mii2025
Profit net lei
2019: 852.548 lei20192020: 3.541.550 lei3,5 mil.20202021: −666.028 lei−666 mii20212022: 527.018 lei20222023: 175.596 lei20232024: −68.660 lei20242025: −54.482 lei−54 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SONOHAT CONSTRUCŢII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 −12.533 lei în scădere față de 2024 −54.482 lei în creștere față de 2024 9.894 lei în scădere față de 2024 113 lei 50.604 lei 40.823 lei 1
2024 78.131 lei în scădere față de 2023 −68.660 lei în scădere față de 2023 197.624 lei în creștere față de 2023 788 lei 331.030 lei 134.194 lei 1
2023 416.954 lei în scădere față de 2022 175.596 lei în scădere față de 2022 175.220 lei în creștere față de 2022 1.463 lei 376.611 lei 202.854 lei 1
2022 1.336.588 lei în creștere față de 2021 527.018 lei în creștere față de 2021 12.369 lei în scădere față de 2021 46.773 lei 537.489 lei 527.258 lei 1
2021 180.336 lei în scădere față de 2020 −666.028 lei în scădere față de 2020 25.387 lei în scădere față de 2020 — 279.973 lei 254.586 lei 1
2020 3.138.918 lei în creștere față de 2019 3.541.550 lei în creștere față de 2019 423.803 lei în creștere față de 2019 — 4.291.785 lei 3.867.982 lei 1
2019 863.377 lei 852.548 lei 10.829 lei — 863.577 lei 852.748 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare