SORENVASS CONSTRUCT S.R.L.

SORENVASS CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42767573, Nr. Reg. Com. J12/2005/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 13 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT NIREŞ COM. MICA, NIREŞ, NR.407A, cod poștal 407398. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SORENVASS CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42767573
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2005/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 iulie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT NIREŞ COM. MICA, NIREŞ, NR.407A
Cod poștal
407398
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, SORENVASS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 220.441 lei, o pierdere netă de 3.001 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 5.800 lei2021 · Cifra de afaceri: 35.200 lei2022 · Cifra de afaceri: 118.620 lei2023 · Cifra de afaceri: 192.230 lei2024 · Cifra de afaceri: 123.291 lei2025 · Cifra de afaceri: 220.441 lei2020 · Profit net: −16.941 lei2021 · Profit net: −33.215 lei2022 · Profit net: −29.147 lei2023 · Profit net: −17.787 lei2024 · Profit net: −81.831 lei2025 · Profit net: −3.001 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 5.800 lei20202021: 35.200 lei20212022: 118.620 lei20222023: 192.230 lei20232024: 123.291 lei20242025: 220.441 lei220 mii2025
Profit net lei
2020: −16.941 lei20202021: −33.215 lei20212022: −29.147 lei20222023: −17.787 lei20232024: −81.831 lei−82 mii20242025: −3.001 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SORENVASS CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 220.441 lei în creștere față de 2024 −3.001 lei în creștere față de 2024 200.528 lei în scădere față de 2024 — 18.807 lei −181.721 lei 3
2024 123.291 lei în scădere față de 2023 −81.831 lei în scădere față de 2023 208.655 lei în creștere față de 2023 — 29.935 lei −178.720 lei 3 în scădere față de 2023
2023 192.230 lei în creștere față de 2022 −17.787 lei în creștere față de 2022 140.481 lei în creștere față de 2022 — 43.591 lei −96.890 lei 4
2022 118.620 lei în creștere față de 2021 −29.147 lei în creștere față de 2021 88.985 lei în creștere față de 2021 — 9.882 lei −79.103 lei 4 în creștere față de 2021
2021 35.200 lei în creștere față de 2020 −33.215 lei în scădere față de 2020 51.139 lei în creștere față de 2020 — 1.183 lei −49.956 lei 2
2020 5.800 lei −16.941 lei 16.750 lei — 9 lei −16.741 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare