SOUP ART S.R.L.

SOUP ART S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42138093, Nr. Reg. Com. J2020000651404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1085 - Fabricarea de mancarururi preparate. Societatea a fost înființată la data de 21 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD FERDINAND, NR.75-77, ET.4, AP.48. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SOUP ART S.R.L.
CUI
42138093
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000651404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 ianuarie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD FERDINAND, NR.75-77, ET.4, AP.48
Cod CAEN
1085
Domeniu de activitate
Fabricarea de mancarururi preparate

Situații financiare

În 2025, SOUP ART S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 14.200.805 lei, un profit net de 643.623 lei și un număr mediu de 26 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5,0 mil.05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 700.424 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.270.310 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.641.520 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.667.625 lei2024 · Cifra de afaceri: 9.172.928 lei2025 · Cifra de afaceri: 14.200.805 lei2020 · Profit net: 188.860 lei2021 · Profit net: 410.562 lei2022 · Profit net: −128.750 lei2023 · Profit net: 212.300 lei2024 · Profit net: 197.854 lei2025 · Profit net: 643.623 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 700.424 lei20202021: 2.270.310 lei20212022: 3.641.520 lei20222023: 6.667.625 lei20232024: 9.172.928 lei20242025: 14.200.805 lei14,2 mil.2025
Profit net lei
2020: 188.860 lei20202021: 410.562 lei20212022: −128.750 lei−129 mii20222023: 212.300 lei20232024: 197.854 lei20242025: 643.623 lei644 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SOUP ART S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 14.200.805 lei în creștere față de 2024 643.623 lei în creștere față de 2024 1.678.205 lei în creștere față de 2024 682.610 lei 2.483.485 lei 1.489.650 lei 26 în creștere față de 2024
2024 9.172.928 lei în creștere față de 2023 197.854 lei în scădere față de 2023 1.154.029 lei în creștere față de 2023 491.480 lei 1.543.576 lei 881.027 lei 19
2023 6.667.625 lei în creștere față de 2022 212.300 lei în creștere față de 2022 1.106.028 lei în creștere față de 2022 304.750 lei 1.484.451 lei 683.173 lei 19 în creștere față de 2022
2022 3.641.520 lei în creștere față de 2021 −128.750 lei în scădere față de 2021 672.565 lei în creștere față de 2021 466.367 lei 677.070 lei 470.872 lei 12 în creștere față de 2021
2021 2.270.310 lei în creștere față de 2020 410.562 lei în creștere față de 2020 364.269 lei în creștere față de 2020 51.689 lei 912.202 lei 599.622 lei 2 în scădere față de 2020
2020 700.424 lei 188.860 lei 123.849 lei 27.701 lei 285.208 lei 189.060 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare