SOUTH UNDERGROUND REVOLUTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

SOUTH UNDERGROUND REVOLUTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 38527068, Nr. Reg. Com. J16/2934/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 23 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. MIRCEŞTI, NR.18, BL.M2, SC.1, AP.2, cod poștal 200506. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SOUTH UNDERGROUND REVOLUTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI
38527068
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J16/2934/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 noiembrie 2017
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. MIRCEŞTI, NR.18, BL.M2, SC.1, AP.2
Cod poștal
200506
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2023, SOUTH UNDERGROUND REVOLUTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 30.332 lei, un profit net de 12.119 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii20172018201920232018 · Cifra de afaceri: 72.456 lei2019 · Cifra de afaceri: 48.222 lei2023 · Cifra de afaceri: 30.332 lei2017 · Profit net: −398 lei2018 · Profit net: 29.660 lei2019 · Profit net: 9.146 lei2023 · Profit net: 12.119 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 72.456 lei72 mii20182019: 48.222 lei20192023: 30.332 lei30 mii2023
Profit net lei
2017: −398 lei−39820172018: 29.660 lei30 mii20182019: 9.146 lei20192023: 12.119 lei12 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru SOUTH UNDERGROUND REVOLUTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 30.332 lei în scădere față de 2019 12.119 lei în creștere față de 2019 8.393 lei în scădere față de 2019 — 80.703 lei 72.310 lei —
2019 48.222 lei în scădere față de 2018 9.146 lei în scădere față de 2018 11.779 lei în scădere față de 2018 — 50.386 lei 38.607 lei —
2018 72.456 lei 29.660 lei în creștere față de 2017 17.917 lei în creștere față de 2017 — 47.379 lei 29.462 lei —
2017 — −398 lei 5.000 lei — 4.802 lei −198 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare