SOVA GROUP SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 21825213, Nr. Reg. Com. J26/985/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4673 - Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare. Societatea a fost înființată la data de 30 mai 2007. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, ORŞ. LUDUŞ, STR. RANDUNELELOR, NR.7, SC.A, AP.14, cod poștal 545200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SOVA GROUP SRL
- CUI
- 21825213
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J26/985/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 30 mai 2007
- Județ
- Mureș
- Sediul social
- JUD. MUREŞ, ORŞ. LUDUŞ, STR. RANDUNELELOR, NR.7, SC.A, AP.14
- Cod poștal
- 545200
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4673
- Domeniu de activitate
- Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare
Situații financiare
În 2025, SOVA GROUP SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în creștere față de 2024 | 0 lei în scădere față de 2024 | — | — | 0 lei | — |
| 2024 | — | −9.990 lei | 11.563 lei în scădere față de 2023 | — | — | −11.563 lei | — |
| 2023 | — | −9.990 lei în scădere față de 2022 | 11.800 lei | — | 237 lei | −11.563 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 11.800 lei | — | 10.227 lei | −1.573 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 11.800 lei | — | 10.227 lei | −1.573 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 11.800 lei | — | 10.227 lei | −1.573 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 11.800 lei în creștere față de 2018 | — | 10.227 lei | −1.573 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 0 lei în scădere față de 2017 | — | — | 0 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 11.800 lei | 878 lei | 10.227 lei | −695 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 11.800 lei | 878 lei | 10.227 lei | −695 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
