SPA AUTO DAV S.R.L.

SPA AUTO DAV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 39703260, Nr. Reg. Com. J2018002047222. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 2 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. PLĂIEŞULUI, NR.2A, cod poștal 705200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SPA AUTO DAV S.R.L.
CUI
39703260
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002047222
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 august 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. PLĂIEŞULUI, NR.2A
Cod poștal
705200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, SPA AUTO DAV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 202.718 lei, un profit net de 27.437 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 23.281 lei2019 · Cifra de afaceri: 108.426 lei2020 · Cifra de afaceri: 124.262 lei2021 · Cifra de afaceri: 181.112 lei2022 · Cifra de afaceri: 241.950 lei2023 · Cifra de afaceri: 193.052 lei2024 · Cifra de afaceri: 174.271 lei2025 · Cifra de afaceri: 202.718 lei2018 · Profit net: −10.263 lei2019 · Profit net: −12.828 lei2020 · Profit net: 26.472 lei2021 · Profit net: 63.649 lei2022 · Profit net: 65.460 lei2023 · Profit net: 3.849 lei2024 · Profit net: −8.629 lei2025 · Profit net: 27.437 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 23.281 lei'182019: 108.426 lei'192020: 124.262 lei'202021: 181.112 lei'212022: 241.950 lei242 mii'222023: 193.052 lei'232024: 174.271 lei'242025: 202.718 lei203 mii'25
Profit net lei
2018: −10.263 lei'182019: −12.828 lei−13 mii'192020: 26.472 lei'202021: 63.649 lei'212022: 65.460 lei65 mii'222023: 3.849 lei'232024: −8.629 lei'242025: 27.437 lei27 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SPA AUTO DAV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 202.718 lei în creștere față de 2024 27.437 lei în creștere față de 2024 28.696 lei în creștere față de 2024 — 144.723 lei 116.459 lei 1
2024 174.271 lei în scădere față de 2023 −8.629 lei în scădere față de 2023 12.144 lei în creștere față de 2023 5.173 lei 134.882 lei 127.911 lei 1
2023 193.052 lei în scădere față de 2022 3.849 lei în scădere față de 2022 3.794 lei în creștere față de 2022 18.072 lei 122.262 lei 136.540 lei 1
2022 241.950 lei în creștere față de 2021 65.460 lei în creștere față de 2021 3.207 lei în scădere față de 2021 32.309 lei 103.589 lei 132.691 lei 1
2021 181.112 lei în creștere față de 2020 63.649 lei în creștere față de 2020 5.689 lei în scădere față de 2020 22.755 lei 50.164 lei 67.230 lei 1
2020 124.262 lei în creștere față de 2019 26.472 lei în creștere față de 2019 12.874 lei în scădere față de 2019 — 16.456 lei 3.582 lei 1
2019 108.426 lei în creștere față de 2018 −12.828 lei în scădere față de 2018 37.405 lei în creștere față de 2018 — 14.514 lei −22.891 lei 1
2018 23.281 lei −10.263 lei 27.276 lei — 17.213 lei −10.063 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare