SPĂLĂTORIA LU RADU S.R.L.

SPĂLĂTORIA LU RADU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 40351345, Nr. Reg. Com. J2018002314241. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 27 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, SAT OCOLIŞ COM. GROŞI, STR. CULTURII, NR.78, cod poștal 437166. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SPĂLĂTORIA LU RADU S.R.L.
CUI
40351345
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002314241
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 decembrie 2018
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, SAT OCOLIŞ COM. GROŞI, STR. CULTURII, NR.78
Cod poștal
437166
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, SPĂLĂTORIA LU RADU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 235.733 lei, un profit net de 2.248 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192022202420252019 · Cifra de afaceri: 232.780 lei2022 · Cifra de afaceri: 331.447 lei2024 · Cifra de afaceri: 133.595 lei2025 · Cifra de afaceri: 235.733 lei2019 · Profit net: −39.341 lei2022 · Profit net: 10.168 lei2024 · Profit net: 7.551 lei2025 · Profit net: 2.248 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 232.780 lei20192022: 331.447 lei331 mii20222024: 133.595 lei20242025: 235.733 lei236 mii2025
Profit net lei
2019: −39.341 lei−39 mii20192022: 10.168 lei10 mii20222024: 7.551 lei20242025: 2.248 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SPĂLĂTORIA LU RADU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 235.733 lei în creștere față de 2024 2.248 lei în scădere față de 2024 340.649 lei în creștere față de 2024 28.913 lei 106.222 lei −205.514 lei 1 în scădere față de 2024
2024 133.595 lei în scădere față de 2022 7.551 lei în scădere față de 2022 336.119 lei în creștere față de 2022 28.913 lei 99.444 lei −207.762 lei 2 în scădere față de 2022
2022 331.447 lei în creștere față de 2019 10.168 lei în creștere față de 2019 196.474 lei în creștere față de 2019 7.497 lei 109.438 lei −79.539 lei 5
2019 232.780 lei −39.341 lei 115.050 lei 7.497 lei 68.412 lei −39.141 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare