SPARE PARTS COMPANY S.R.L.

SPARE PARTS COMPANY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40165890, Nr. Reg. Com. J23/5564/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 15 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT PANTELIMON ORŞ. PANTELIMON, BLD. BIRUINŢEI, NR.1, CLADIRILE C2 SI C3, cod poștal 077145. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SPARE PARTS COMPANY S.R.L.
CUI
40165890
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/5564/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 noiembrie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT PANTELIMON ORŞ. PANTELIMON, BLD. BIRUINŢEI, NR.1, CLADIRILE C2 SI C3
Cod poștal
077145
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, SPARE PARTS COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.306.531 lei, un profit net de 334.317 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 17.636 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.200 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.040.764 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.694.717 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.386.644 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.835.065 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.306.531 lei2018 · Profit net: −463 lei2019 · Profit net: −10.325 lei2020 · Profit net: −6.166 lei2021 · Profit net: 89.342 lei2022 · Profit net: 180.071 lei2023 · Profit net: 11.272 lei2024 · Profit net: 199.156 lei2025 · Profit net: 334.317 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 17.636 lei20192020: 3.200 lei20202021: 1.040.764 lei20212022: 1.694.717 lei20222023: 1.386.644 lei20232024: 1.835.065 lei20242025: 2.306.531 lei2,3 mil.2025
Profit net lei
2018: −463 lei'182019: −10.325 lei−10 mii'192020: −6.166 lei'202021: 89.342 lei'212022: 180.071 lei'222023: 11.272 lei'232024: 199.156 lei'242025: 334.317 lei334 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SPARE PARTS COMPANY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.306.531 lei în creștere față de 2024 334.317 lei în creștere față de 2024 1.278.048 lei în creștere față de 2024 1.111.288 lei 950.658 lei 799.684 lei 4 în scădere față de 2024
2024 1.835.065 lei în creștere față de 2023 199.156 lei în creștere față de 2023 624.362 lei în creștere față de 2023 390.952 lei 683.574 lei 465.367 lei 5
2023 1.386.644 lei în scădere față de 2022 11.272 lei în scădere față de 2022 218.109 lei în creștere față de 2022 12.633 lei 456.074 lei 266.211 lei 5 în scădere față de 2022
2022 1.694.717 lei în creștere față de 2021 180.071 lei în creștere față de 2021 79.710 lei în scădere față de 2021 9.977 lei 319.316 lei 254.939 lei 6
2021 1.040.764 lei în creștere față de 2020 89.342 lei în creștere față de 2020 98.911 lei în creștere față de 2020 9.643 lei 156.153 lei 72.588 lei 6 în creștere față de 2020
2020 3.200 lei în scădere față de 2019 −6.166 lei în creștere față de 2019 47.140 lei în scădere față de 2019 3.692 lei 24.858 lei −16.754 lei 1
2019 17.636 lei −10.325 lei în scădere față de 2018 47.511 lei în creștere față de 2018 22.889 lei 12.755 lei −10.588 lei 1
2018 — −463 lei 800 lei 273 lei 264 lei −263 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare