SPARK SOLUTIONS S.R.L.

Radiată din 12 februarie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SPARK SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40198099, Nr. Reg. Com. J23/4103/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 22 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT CHITILA ORŞ. CHITILA, STR. AUREL VLAICU, NR.12, CAMERA 1, BL.F2, SC.1, ET.1, AP.6, cod poștal 077045. Societatea este radiată din data de 12 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SPARK SOLUTIONS S.R.L.
CUI
40198099
Stare
Radiată din 12 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J23/4103/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 noiembrie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT CHITILA ORŞ. CHITILA, STR. AUREL VLAICU, NR.12, CAMERA 1, BL.F2, SC.1, ET.1, AP.6
Cod poștal
077045
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2025, SPARK SOLUTIONS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.371 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 14.763 lei2019 · Cifra de afaceri: 34.163 lei2020 · Cifra de afaceri: 29.243 lei2021 · Cifra de afaceri: 116.172 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.465 lei2018 · Profit net: 13.521 lei2019 · Profit net: 20.376 lei2020 · Profit net: 19.836 lei2021 · Profit net: 54.299 lei2022 · Profit net: 1.781 lei2023 · Profit net: −651 lei2024 · Profit net: −4.718 lei2025 · Profit net: −1.371 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 14.763 lei20182019: 34.163 lei20192020: 29.243 lei20202021: 116.172 lei116 mii20212022: 2.465 lei2 mii2022
Profit net lei
2018: 13.521 lei'182019: 20.376 lei'192020: 19.836 lei'202021: 54.299 lei54 mii'212022: 1.781 lei'222023: −651 lei'232024: −4.718 lei−5 mii'242025: −1.371 lei−1 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SPARK SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.371 lei în creștere față de 2024 4.693 lei în scădere față de 2024 — −6 lei −4.699 lei —
2024 — −4.718 lei în scădere față de 2023 12.252 lei în scădere față de 2023 4 lei 8.920 lei −3.328 lei —
2023 — −651 lei în scădere față de 2022 13.069 lei în scădere față de 2022 — 14.459 lei 1.390 lei —
2022 2.465 lei în scădere față de 2021 1.781 lei în scădere față de 2021 15.523 lei în creștere față de 2021 — 17.564 lei 2.041 lei —
2021 116.172 lei în creștere față de 2020 54.299 lei în creștere față de 2020 6.717 lei în creștere față de 2020 — 61.276 lei 54.559 lei 2 în creștere față de 2020
2020 29.243 lei în scădere față de 2019 19.836 lei în scădere față de 2019 3.877 lei în creștere față de 2019 — 23.973 lei 20.096 lei 1
2019 34.163 lei în creștere față de 2018 20.376 lei în creștere față de 2018 3.232 lei în creștere față de 2018 459 lei 23.389 lei 20.616 lei 1
2018 14.763 lei 13.521 lei 2.930 lei 959 lei 15.692 lei 13.721 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare