SPECIAL&SAFE CONSTRUCTIONS S.R.L.

SPECIAL&SAFE CONSTRUCTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39915416, Nr. Reg. Com. J12/4311/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7732 - Activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 25 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DUNĂRII, NR.73, ET.PARTER, AP.2, cod poștal 400593. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SPECIAL&SAFE CONSTRUCTIONS S.R.L.
CUI
39915416
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4311/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 septembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DUNĂRII, NR.73, ET.PARTER, AP.2
Cod poștal
400593
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7732
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente pentru constructii

Situații financiare

În 2025, SPECIAL&SAFE CONSTRUCTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 151.550 lei, un profit net de 6.318 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 6.190 lei2019 · Cifra de afaceri: 98.666 lei2020 · Cifra de afaceri: 129.600 lei2021 · Cifra de afaceri: 97.470 lei2022 · Cifra de afaceri: 129.720 lei2023 · Cifra de afaceri: 279.251 lei2024 · Cifra de afaceri: 118.450 lei2025 · Cifra de afaceri: 151.550 lei2018 · Profit net: 2.237 lei2019 · Profit net: 34.107 lei2020 · Profit net: 66.608 lei2021 · Profit net: 52.698 lei2022 · Profit net: 36.652 lei2023 · Profit net: 2.733 lei2024 · Profit net: −75.636 lei2025 · Profit net: 6.318 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 6.190 lei'182019: 98.666 lei'192020: 129.600 lei'202021: 97.470 lei'212022: 129.720 lei'222023: 279.251 lei279 mii'232024: 118.450 lei'242025: 151.550 lei152 mii'25
Profit net lei
2018: 2.237 lei'182019: 34.107 lei'192020: 66.608 lei67 mii'202021: 52.698 lei'212022: 36.652 lei'222023: 2.733 lei'232024: −75.636 lei−76 mii'242025: 6.318 lei6 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SPECIAL&SAFE CONSTRUCTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 151.550 lei în creștere față de 2024 6.318 lei în creștere față de 2024 7.805 lei în scădere față de 2024 6.762 lei 45.198 lei 44.155 lei 1
2024 118.450 lei în scădere față de 2023 −75.636 lei în scădere față de 2023 10.513 lei în scădere față de 2023 — 48.350 lei 37.837 lei 1 în scădere față de 2023
2023 279.251 lei în creștere față de 2022 2.733 lei în scădere față de 2022 155.477 lei în creștere față de 2022 193.488 lei 157.223 lei 195.234 lei 8 în creștere față de 2022
2022 129.720 lei în creștere față de 2021 36.652 lei în scădere față de 2021 39.618 lei în scădere față de 2021 193.613 lei 38.506 lei 192.501 lei 3 în creștere față de 2021
2021 97.470 lei în scădere față de 2020 52.698 lei în scădere față de 2020 54.035 lei în scădere față de 2020 195.113 lei 14.771 lei 155.849 lei 1 în scădere față de 2020
2020 129.600 lei în creștere față de 2019 66.608 lei în creștere față de 2019 94.384 lei în creștere față de 2019 196.613 lei 922 lei 103.151 lei 2 în scădere față de 2019
2019 98.666 lei în creștere față de 2018 34.107 lei în creștere față de 2018 34.496 lei în creștere față de 2018 122 lei 70.885 lei 36.544 lei 3
2018 6.190 lei 2.237 lei 5.386 lei 122 lei 7.701 lei 2.437 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare