SPLASH TWO GIROC S.R.L.

Activitate suspendată din 31 decembrie 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

SPLASH TWO GIROC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39294378, Nr. Reg. Com. J35/1512/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 7 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ARISTIDE DEMETRIADE, NR.1/3, CAM 56, BIROUL 2, SC.B, ET.4. Societatea are activitatea suspendată din data de 31 decembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SPLASH TWO GIROC S.R.L.
CUI
39294378
Stare
Activitate suspendată din 31 decembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J35/1512/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 mai 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ARISTIDE DEMETRIADE, NR.1/3, CAM 56, BIROUL 2, SC.B, ET.4
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, SPLASH TWO GIROC S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.811 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 239.476 lei2020 · Cifra de afaceri: 292.824 lei2021 · Cifra de afaceri: 241.190 lei2022 · Cifra de afaceri: 40.520 lei2019 · Profit net: 125.330 lei2020 · Profit net: 58.886 lei2021 · Profit net: −22.676 lei2022 · Profit net: 9.448 lei2023 · Profit net: −1.767 lei2024 · Profit net: −1.912 lei2025 · Profit net: −1.811 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 239.476 lei20192020: 292.824 lei293 mii20202021: 241.190 lei20212022: 40.520 lei41 mii2022
Profit net lei
2019: 125.330 lei125 mii20192020: 58.886 lei20202021: −22.676 lei−23 mii20212022: 9.448 lei20222023: −1.767 lei20232024: −1.912 lei20242025: −1.811 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SPLASH TWO GIROC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.811 lei în creștere față de 2024 4.756 lei în creștere față de 2024 — 169.211 lei 164.455 lei —
2024 — −1.912 lei în scădere față de 2023 2.945 lei în creștere față de 2023 — 169.211 lei 166.266 lei —
2023 — −1.767 lei în scădere față de 2022 1.033 lei în scădere față de 2022 — 169.211 lei 168.178 lei —
2022 40.520 lei în scădere față de 2021 9.448 lei în creștere față de 2021 7.203 lei în creștere față de 2021 — 177.148 lei 169.945 lei 0
2021 241.190 lei în scădere față de 2020 −22.676 lei în scădere față de 2020 6.543 lei în creștere față de 2020 — 167.040 lei 160.497 lei 0
2020 292.824 lei în creștere față de 2019 58.886 lei în scădere față de 2019 4.673 lei în scădere față de 2019 — 187.845 lei 183.172 lei —
2019 239.476 lei 125.330 lei 45.870 lei — 170.156 lei 124.286 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare