SPORT ENERGY ARENA S.R.L.

SPORT ENERGY ARENA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 43010458, Nr. Reg. Com. J26/1115/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9311 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 4 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. TÂRNAVEI, NR.17, ET.3, AP.57, cod poștal 545400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SPORT ENERGY ARENA S.R.L.
CUI
43010458
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1115/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 septembrie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. TÂRNAVEI, NR.17, ET.3, AP.57
Cod poștal
545400
Cod CAEN
9311
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, SPORT ENERGY ARENA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 174.563 lei, o pierdere netă de 33.093 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 131.986 lei2022 · Cifra de afaceri: 135.492 lei2023 · Cifra de afaceri: 103.398 lei2024 · Cifra de afaceri: 145.550 lei2025 · Cifra de afaceri: 174.563 lei2020 · Profit net: −10 lei2021 · Profit net: 65.526 lei2022 · Profit net: 23.140 lei2023 · Profit net: 9.935 lei2024 · Profit net: −58.921 lei2025 · Profit net: −33.093 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 131.986 lei20212022: 135.492 lei20222023: 103.398 lei20232024: 145.550 lei20242025: 174.563 lei175 mii2025
Profit net lei
2020: −10 lei20202021: 65.526 lei66 mii20212022: 23.140 lei20222023: 9.935 lei20232024: −58.921 lei−59 mii20242025: −33.093 lei−33 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SPORT ENERGY ARENA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 174.563 lei în creștere față de 2024 −33.093 lei în creștere față de 2024 207.528 lei în creștere față de 2024 190.168 lei 24.146 lei 6.786 lei —
2024 145.550 lei în creștere față de 2023 −58.921 lei în scădere față de 2023 174.655 lei în creștere față de 2023 190.727 lei 23.807 lei 39.879 lei —
2023 103.398 lei în scădere față de 2022 9.935 lei în scădere față de 2022 173.174 lei în creștere față de 2022 192.246 lei 79.729 lei 98.801 lei —
2022 135.492 lei în creștere față de 2021 23.140 lei în scădere față de 2021 150.414 lei în scădere față de 2021 193.765 lei 45.515 lei 88.866 lei —
2021 131.986 lei 65.526 lei în creștere față de 2020 187.708 lei în creștere față de 2020 195.284 lei 58.150 lei 65.726 lei —
2020 — −10 lei 69.838 lei 27.195 lei 42.843 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare