SPORT SECURITY S.R.L.

SPORT SECURITY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39885579, Nr. Reg. Com. J2018004174124. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8001 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 18 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. DOROBANŢILOR, NR.21, AP.1, cod poștal 400117. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SPORT SECURITY S.R.L.
CUI
39885579
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018004174124
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 septembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. DOROBANŢILOR, NR.21, AP.1
Cod poștal
400117
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8001
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, SPORT SECURITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 945.698 lei, o pierdere netă de 246.632 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 394.742 lei2020 · Cifra de afaceri: 331.206 lei2021 · Cifra de afaceri: 658.618 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.379.619 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.188.240 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.971.554 lei2025 · Cifra de afaceri: 945.698 lei2018 · Profit net: −2.811 lei2019 · Profit net: 64.263 lei2020 · Profit net: 24.957 lei2021 · Profit net: 165.825 lei2022 · Profit net: 35.373 lei2023 · Profit net: 199.323 lei2024 · Profit net: 12.357 lei2025 · Profit net: −246.632 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 394.742 lei20192020: 331.206 lei20202021: 658.618 lei20212022: 1.379.619 lei20222023: 1.188.240 lei20232024: 1.971.554 lei2,0 mil.20242025: 945.698 lei946 mii2025
Profit net lei
2018: −2.811 lei'182019: 64.263 lei'192020: 24.957 lei'202021: 165.825 lei'212022: 35.373 lei'222023: 199.323 lei199 mii'232024: 12.357 lei'242025: −246.632 lei−247 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SPORT SECURITY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 945.698 lei în scădere față de 2024 −246.632 lei în scădere față de 2024 504.441 lei în scădere față de 2024 332.805 lei 354.432 lei 182.796 lei 9 în scădere față de 2024
2024 1.971.554 lei în creștere față de 2023 12.357 lei în scădere față de 2023 720.971 lei în scădere față de 2023 492.694 lei 657.705 lei 429.428 lei 53 în creștere față de 2023
2023 1.188.240 lei în scădere față de 2022 199.323 lei în creștere față de 2022 857.504 lei în scădere față de 2022 768.162 lei 577.272 lei 487.930 lei 11 în scădere față de 2022
2022 1.379.619 lei în creștere față de 2021 35.373 lei în scădere față de 2021 1.244.014 lei în creștere față de 2021 678.466 lei 854.155 lei 288.607 lei 14 în creștere față de 2021
2021 658.618 lei în creștere față de 2020 165.825 lei în creștere față de 2020 229.042 lei în scădere față de 2020 291.580 lei 190.696 lei 253.234 lei 9 în creștere față de 2020
2020 331.206 lei în scădere față de 2019 24.957 lei în scădere față de 2019 269.316 lei în creștere față de 2019 323.641 lei 32.363 lei 87.409 lei 6 în scădere față de 2019
2019 394.742 lei 64.263 lei în creștere față de 2018 141.074 lei în creștere față de 2018 138.537 lei 63.959 lei 62.452 lei 9
2018 — −2.811 lei 10.838 lei 272 lei 8.755 lei −1.811 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare