SPORTSNET PRODUCTION S.R.L.

SPORTSNET PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41852794, Nr. Reg. Com. J2019004909233. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 4 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.45A, CAM.3, ET.1, cod poștal 075100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SPORTSNET PRODUCTION S.R.L.
CUI
41852794
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019004909233
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 noiembrie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.45A, CAM.3, ET.1
Cod poștal
075100
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2025, SPORTSNET PRODUCTION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.139 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 9.270 lei2020 · Cifra de afaceri: 185.200 lei2021 · Cifra de afaceri: 174.800 lei2022 · Cifra de afaceri: 160.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 292.848 lei2024 · Cifra de afaceri: 180.000 lei2019 · Profit net: 1.920 lei2020 · Profit net: 102.092 lei2021 · Profit net: 34.331 lei2022 · Profit net: 25.603 lei2023 · Profit net: 138.017 lei2024 · Profit net: −67.390 lei2025 · Profit net: −3.139 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 9.270 lei20192020: 185.200 lei20202021: 174.800 lei20212022: 160.000 lei20222023: 292.848 lei293 mii20232024: 180.000 lei180 mii2024
Profit net lei
2019: 1.920 lei20192020: 102.092 lei20202021: 34.331 lei20212022: 25.603 lei20222023: 138.017 lei138 mii20232024: −67.390 lei−67 mii20242025: −3.139 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SPORTSNET PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −3.139 lei în creștere față de 2024 11.203 lei în scădere față de 2024 — 38.979 lei 27.776 lei 1
2024 180.000 lei în scădere față de 2023 −67.390 lei în scădere față de 2023 15.357 lei în creștere față de 2023 — 68.831 lei 53.474 lei 1
2023 292.848 lei în creștere față de 2022 138.017 lei în creștere față de 2022 13.272 lei în scădere față de 2022 — 151.529 lei 138.257 lei 1
2022 160.000 lei în scădere față de 2021 25.603 lei în scădere față de 2021 20.400 lei în creștere față de 2021 — 86.127 lei 65.727 lei 1
2021 174.800 lei în scădere față de 2020 34.331 lei în scădere față de 2020 16.568 lei în creștere față de 2020 — 134.057 lei 117.489 lei 1
2020 185.200 lei în creștere față de 2019 102.092 lei în creștere față de 2019 14.260 lei în creștere față de 2019 — 118.472 lei 104.212 lei 1
2019 9.270 lei 1.920 lei 6.778 lei — 8.898 lei 2.120 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare