SPOTLESS POINT S.R.L.

Radiată din 24 aprilie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SPOTLESS POINT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40662996, Nr. Reg. Com. J22/905/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 19 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. ARCU, NR.61, BL.T11, SC.B, ET.1, AP.4, cod poștal 700134. Societatea este radiată din data de 24 aprilie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SPOTLESS POINT S.R.L.
CUI
40662996
Stare
Radiată din 24 aprilie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J22/905/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 februarie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. ARCU, NR.61, BL.T11, SC.B, ET.1, AP.4
Cod poștal
700134
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2023, SPOTLESS POINT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.820 lei, un profit net de 288 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 59.950 lei2020 · Cifra de afaceri: 44.400 lei2021 · Cifra de afaceri: 48.450 lei2022 · Cifra de afaceri: 17.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.820 lei2019 · Profit net: 52.048 lei2020 · Profit net: 275 lei2021 · Profit net: 18.758 lei2022 · Profit net: 3.473 lei2023 · Profit net: 288 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 59.950 lei60 mii20192020: 44.400 lei20202021: 48.450 lei20212022: 17.000 lei20222023: 1.820 lei2 mii2023
Profit net lei
2019: 52.048 lei52 mii20192020: 275 lei20202021: 18.758 lei20212022: 3.473 lei20222023: 288 lei2882023
Indicatori financiari pe ani pentru SPOTLESS POINT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 1.820 lei în scădere față de 2022 288 lei în scădere față de 2022 48 lei în creștere față de 2022 — 4.511 lei 4.463 lei —
2022 17.000 lei în scădere față de 2021 3.473 lei în scădere față de 2021 0 lei în scădere față de 2021 — 4.175 lei 4.175 lei 1
2021 48.450 lei în creștere față de 2020 18.758 lei în creștere față de 2020 913 lei în scădere față de 2020 1.975 lei 32.668 lei 31.755 lei 1 în scădere față de 2020
2020 44.400 lei în scădere față de 2019 275 lei în scădere față de 2019 2.607 lei în scădere față de 2019 6.274 lei 44.604 lei 41.997 lei 2 în scădere față de 2019
2019 59.950 lei 52.048 lei 8.479 lei 10.573 lei 80.738 lei 52.248 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare