SRC COMPLET S.R.L.

Radiată din 18 ianuarie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SRC COMPLET S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38710730, Nr. Reg. Com. J40/621/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 18 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL BANUL MANTA, NR.24, ET.2, AP.2. Societatea este radiată din data de 18 ianuarie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SRC COMPLET S.R.L.
CUI
38710730
Stare
Radiată din 18 ianuarie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J40/621/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 ianuarie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL BANUL MANTA, NR.24, ET.2, AP.2
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2022, SRC COMPLET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 385.319 lei, o pierdere netă de 329.469 lei și un număr mediu de 10 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii20182019202120222018 · Cifra de afaceri: 222.447 lei2019 · Cifra de afaceri: 281.890 lei2021 · Cifra de afaceri: 378.254 lei2022 · Cifra de afaceri: 385.319 lei2018 · Profit net: 58.562 lei2019 · Profit net: 14.160 lei2021 · Profit net: −242.917 lei2022 · Profit net: −329.469 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 222.447 lei20182019: 281.890 lei20192021: 378.254 lei20212022: 385.319 lei385 mii2022
Profit net lei
2018: 58.562 lei59 mii20182019: 14.160 lei20192021: −242.917 lei20212022: −329.469 lei−329 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru SRC COMPLET S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 385.319 lei în creștere față de 2021 −329.469 lei în scădere față de 2021 791.489 lei în creștere față de 2021 96.781 lei 178.896 lei −515.812 lei 10 în creștere față de 2021
2021 378.254 lei în creștere față de 2019 −242.917 lei în scădere față de 2019 643.548 lei în creștere față de 2019 128.476 lei 342.560 lei −172.105 lei 9 în creștere față de 2019
2019 281.890 lei în creștere față de 2018 14.160 lei în scădere față de 2018 60.090 lei în creștere față de 2018 1.652 lei 125.463 lei 72.922 lei 5
2018 222.447 lei 58.562 lei 13.739 lei 10 lei 72.435 lei 58.762 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare