SRC PERFECT CONSTRUCT S.R.L.

Inactivă fiscal din 3 septembrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

SRC PERFECT CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 40056540, Nr. Reg. Com. J02/1724/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 25 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT SECUSIGIU COM. SECUSIGIU, SECUSIGIU, NR.483, cod poștal 317285. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 3 septembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SRC PERFECT CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40056540
Stare
Inactivă fiscal din 3 septembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J02/1724/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 octombrie 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT SECUSIGIU COM. SECUSIGIU, SECUSIGIU, NR.483
Cod poștal
317285
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2022, SRC PERFECT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 7.898 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 34.500 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.434.912 lei2020 · Cifra de afaceri: 302.433 lei2021 · Cifra de afaceri: 81.261 lei2018 · Profit net: 32.359 lei2019 · Profit net: 214.369 lei2020 · Profit net: −420.550 lei2021 · Profit net: 78.794 lei2022 · Profit net: −7.898 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 34.500 lei20182019: 1.434.912 lei1,4 mil.20192020: 302.433 lei20202021: 81.261 lei81 mii2021
Profit net lei
2018: 32.359 lei20182019: 214.369 lei214 mii20192020: −420.550 lei−421 mii20202021: 78.794 lei20212022: −7.898 lei−8 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru SRC PERFECT CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 — −7.898 lei în scădere față de 2021 644.777 lei în creștere față de 2021 79.931 lei 215.432 lei −349.414 lei 0
2021 81.261 lei în scădere față de 2020 78.794 lei în creștere față de 2020 643.839 lei în scădere față de 2020 86.065 lei 216.258 lei −341.516 lei 0
2020 302.433 lei în scădere față de 2019 −420.550 lei în scădere față de 2019 721.153 lei în scădere față de 2019 86.065 lei 214.778 lei −420.310 lei —
2019 1.434.912 lei în creștere față de 2018 214.369 lei în creștere față de 2018 829.594 lei în creștere față de 2018 161.990 lei 889.422 lei 221.818 lei 11
2018 34.500 lei 32.359 lei 17.360 lei 15.649 lei 34.270 lei 32.559 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare