SRM CREMENTAL CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 9 aprilie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SRM CREMENTAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43030005, Nr. Reg. Com. J40/10944/2024. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 10 septembrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. COLENTINA, NR.16, BL.A1, AP.B74, cod poștal 021177. Societatea este radiată din data de 9 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SRM CREMENTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
43030005
Stare
Radiată din 9 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J40/10944/2024
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 septembrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. COLENTINA, NR.16, BL.A1, AP.B74
Cod poștal
021177
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, SRM CREMENTAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 139.864 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 97.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 389.884 lei2022 · Cifra de afaceri: 458.326 lei2020 · Profit net: 61.618 lei2021 · Profit net: −28.796 lei2022 · Profit net: −238.837 lei2023 · Profit net: −139.864 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 97.000 lei20202021: 389.884 lei20212022: 458.326 lei458 mii2022
Profit net lei
2020: 61.618 lei62 mii20202021: −28.796 lei20212022: −238.837 lei−239 mii20222023: −139.864 lei−140 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru SRM CREMENTAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −139.864 lei în creștere față de 2022 409.324 lei în creștere față de 2022 — 63.645 lei −345.679 lei 3 în scădere față de 2022
2022 458.326 lei în creștere față de 2021 −238.837 lei în scădere față de 2021 269.460 lei în creștere față de 2021 — 63.645 lei −205.815 lei 12 în creștere față de 2021
2021 389.884 lei în creștere față de 2020 −28.796 lei în scădere față de 2020 93.212 lei în creștere față de 2020 — 126.234 lei 33.022 lei 10 în creștere față de 2020
2020 97.000 lei 61.618 lei 9.010 lei — 70.828 lei 61.818 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare