SS PRODUCTION FACTORY S.R.L.

Inactivă fiscal din 28 martie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

SS PRODUCTION FACTORY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39387892, Nr. Reg. Com. J40/7163/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1812 - Alte activitati de tiparire n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 22 mai 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. BÂRSĂNEŞTI, NR.1, BL.159, SC.2, ET.5, AP.78, cod poștal 062181. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 28 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SS PRODUCTION FACTORY S.R.L.
CUI
39387892
Stare
Inactivă fiscal din 28 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/7163/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 mai 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. BÂRSĂNEŞTI, NR.1, BL.159, SC.2, ET.5, AP.78
Cod poștal
062181
Cod CAEN
1812
Domeniu de activitate
Alte activitati de tiparire n.c.a.

Situații financiare

În 2022, SS PRODUCTION FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 24.524 lei, o pierdere netă de 19.281 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii201820192020202120222019 · Cifra de afaceri: 35.370 lei2020 · Cifra de afaceri: 103.429 lei2021 · Cifra de afaceri: 87.489 lei2022 · Cifra de afaceri: 24.524 lei2018 · Profit net: −150 lei2019 · Profit net: 4.067 lei2020 · Profit net: 48.750 lei2021 · Profit net: 48.261 lei2022 · Profit net: −19.281 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 35.370 lei20192020: 103.429 lei103 mii20202021: 87.489 lei20212022: 24.524 lei25 mii2022
Profit net lei
2018: −150 lei20182019: 4.067 lei20192020: 48.750 lei49 mii20202021: 48.261 lei20212022: −19.281 lei−19 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru SS PRODUCTION FACTORY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 24.524 lei în scădere față de 2021 −19.281 lei în scădere față de 2021 6.773 lei în scădere față de 2021 108 lei 20.385 lei 13.720 lei —
2021 87.489 lei în scădere față de 2020 48.261 lei în scădere față de 2020 8.473 lei în scădere față de 2020 758 lei 35.322 lei 48.501 lei —
2020 103.429 lei în creștere față de 2019 48.750 lei în creștere față de 2019 14.355 lei în scădere față de 2019 1.408 lei 65.814 lei 52.867 lei —
2019 35.370 lei 4.067 lei în creștere față de 2018 17.098 lei în creștere față de 2018 2.058 lei 19.157 lei 4.117 lei —
2018 — −150 lei 2.750 lei 2.600 lei 200 lei 50 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare