SSAFIRST CAMP S.R.L.

SSAFIRST CAMP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 41222152, Nr. Reg. Com. J18/815/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5530 - Parcuri pentru rulote, campinguri si tabere. Societatea a fost înființată la data de 5 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. MARIN SORESCU, NR.23, CAMERA NR. 5, cod poștal 210205. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SSAFIRST CAMP S.R.L.
CUI
41222152
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J18/815/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 iunie 2019
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. MARIN SORESCU, NR.23, CAMERA NR. 5
Cod poștal
210205
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5530
Domeniu de activitate
Parcuri pentru rulote, campinguri si tabere

Situații financiare

În 2025, SSAFIRST CAMP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 420 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2019202020222023202420252020 · Cifra de afaceri: 89.222 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 500 lei2024 · Cifra de afaceri: 500 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 133.460 lei2020 · Profit net: 86.320 lei2022 · Profit net: 1.035 lei2023 · Profit net: 118 lei2024 · Profit net: 105 lei2025 · Profit net: −420 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 89.222 lei89 mii20202022: 1.500 lei20222023: 500 lei20232024: 500 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2019: 133.460 lei133 mii20192020: 86.320 lei20202022: 1.035 lei20222023: 118 lei20232024: 105 lei20242025: −420 lei−4202025
Indicatori financiari pe ani pentru SSAFIRST CAMP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei în scădere față de 2024 −420 lei în scădere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 — 86.954 lei 86.954 lei 0
2024 500 lei 105 lei în scădere față de 2023 20 lei în scădere față de 2023 — 87.394 lei 87.374 lei 0
2023 500 lei în scădere față de 2022 118 lei în scădere față de 2022 22 lei în scădere față de 2022 — 87.291 lei 87.269 lei 0
2022 1.500 lei în scădere față de 2020 1.035 lei în scădere față de 2020 45 lei în scădere față de 2020 — 87.195 lei 87.150 lei 0
2020 89.222 lei 86.320 lei în scădere față de 2019 1.444 lei în creștere față de 2019 — 87.924 lei 86.480 lei 0
2019 — 133.460 lei 0 lei — 133.660 lei 133.660 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare