SSM SAFETY SOLUTIONS S.R.L.

SSM SAFETY SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39266360, Nr. Reg. Com. J2018005853400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 2 mai 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL INDEPENDENŢEI, NR.202B, CAMERA 42, cod poștal 000006. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SSM SAFETY SOLUTIONS S.R.L.
CUI
39266360
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018005853400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 mai 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL INDEPENDENŢEI, NR.202B, CAMERA 42
Cod poștal
000006
Cod CAEN
7499
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, SSM SAFETY SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 706.542 lei, un profit net de 438.179 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 16.421 lei2019 · Cifra de afaceri: 156.035 lei2020 · Cifra de afaceri: 254.845 lei2021 · Cifra de afaceri: 386.012 lei2022 · Cifra de afaceri: 491.790 lei2023 · Cifra de afaceri: 537.180 lei2024 · Cifra de afaceri: 624.789 lei2025 · Cifra de afaceri: 706.542 lei2018 · Profit net: −1.909 lei2019 · Profit net: 87.365 lei2020 · Profit net: 127.559 lei2021 · Profit net: 194.613 lei2022 · Profit net: 294.921 lei2023 · Profit net: 280.539 lei2024 · Profit net: 329.543 lei2025 · Profit net: 438.179 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 16.421 lei'182019: 156.035 lei'192020: 254.845 lei'202021: 386.012 lei'212022: 491.790 lei'222023: 537.180 lei'232024: 624.789 lei'242025: 706.542 lei707 mii'25
Profit net lei
2018: −1.909 lei−2 mii'182019: 87.365 lei'192020: 127.559 lei'202021: 194.613 lei'212022: 294.921 lei'222023: 280.539 lei'232024: 329.543 lei'242025: 438.179 lei438 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SSM SAFETY SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 706.542 lei în creștere față de 2024 438.179 lei în creștere față de 2024 185.471 lei în creștere față de 2024 86.712 lei 537.178 lei 438.419 lei 2
2024 624.789 lei în creștere față de 2023 329.543 lei în creștere față de 2023 101.324 lei în scădere față de 2023 149.699 lei 281.407 lei 329.782 lei 2
2023 537.180 lei în creștere față de 2022 280.539 lei în scădere față de 2022 127.449 lei în scădere față de 2022 213.188 lei 195.040 lei 280.779 lei 2
2022 491.790 lei în creștere față de 2021 294.921 lei în creștere față de 2021 177.288 lei în creștere față de 2021 92.331 lei 380.118 lei 295.161 lei 2 în creștere față de 2021
2021 386.012 lei în creștere față de 2020 194.613 lei în creștere față de 2020 8.665 lei în creștere față de 2020 18.277 lei 312.800 lei 322.412 lei 1
2020 254.845 lei în creștere față de 2019 127.559 lei în creștere față de 2019 3.823 lei în creștere față de 2019 24.254 lei 143.784 lei 164.215 lei 1
2019 156.035 lei în creștere față de 2018 87.365 lei în creștere față de 2018 3.192 lei în scădere față de 2018 — 88.848 lei 85.656 lei 1
2018 16.421 lei −1.909 lei 10.943 lei — 9.234 lei −1.709 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare