STAGE X LED PRODUCTION S.R.L.

STAGE X LED PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 40607045, Nr. Reg. Com. J2019000456157. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 8 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. CALAFAT, NR.9, cod poștal 130142. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STAGE X LED PRODUCTION S.R.L.
CUI
40607045
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000456157
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 februarie 2019
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. CALAFAT, NR.9
Cod poștal
130142
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, STAGE X LED PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 648.780 lei, un profit net de 186.835 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 140.961 lei2021 · Cifra de afaceri: 217.351 lei2022 · Cifra de afaceri: 131.849 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.298.210 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.567.242 lei2025 · Cifra de afaceri: 648.780 lei2019 · Profit net: −37.417 lei2020 · Profit net: −70.474 lei2021 · Profit net: 32.561 lei2022 · Profit net: 32.501 lei2023 · Profit net: 874.674 lei2024 · Profit net: 670.238 lei2025 · Profit net: 186.835 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 140.961 lei20202021: 217.351 lei20212022: 131.849 lei20222023: 2.298.210 lei2,3 mil.20232024: 1.567.242 lei20242025: 648.780 lei649 mii2025
Profit net lei
2019: −37.417 lei20192020: −70.474 lei−70 mii20202021: 32.561 lei20212022: 32.501 lei20222023: 874.674 lei875 mii20232024: 670.238 lei20242025: 186.835 lei187 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STAGE X LED PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 648.780 lei în scădere față de 2024 186.835 lei în scădere față de 2024 449.819 lei în creștere față de 2024 801.816 lei 896.040 lei 1.248.037 lei 2
2024 1.567.242 lei în scădere față de 2023 670.238 lei în scădere față de 2023 220.830 lei în creștere față de 2023 599.662 lei 704.592 lei 1.083.424 lei 2
2023 2.298.210 lei în creștere față de 2022 874.674 lei în creștere față de 2022 212.537 lei în scădere față de 2022 466.920 lei 577.661 lei 832.044 lei 2 în scădere față de 2022
2022 131.849 lei în scădere față de 2021 32.501 lei în scădere față de 2021 381.322 lei în scădere față de 2021 45.991 lei 292.702 lei −42.629 lei 5
2021 217.351 lei în creștere față de 2020 32.561 lei în creștere față de 2020 391.110 lei în creștere față de 2020 74.224 lei 304.906 lei −75.131 lei 5 în scădere față de 2020
2020 140.961 lei −70.474 lei în scădere față de 2019 282.101 lei în creștere față de 2019 136.786 lei 166.456 lei −107.692 lei 6 în creștere față de 2019
2019 — −37.417 lei 188.895 lei 202.468 lei 143.726 lei −37.217 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare