STAGE&LEDTECH S.R.L.

STAGE&LEDTECH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Harghita, România. Date de identificare: CUI 39216850, Nr. Reg. Com. J2018005410409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9039 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 20 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, PŢA. VÁROSHÁZA, NR.18, cod poștal 000188. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STAGE&LEDTECH S.R.L.
CUI
39216850
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018005410409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 aprilie 2018
Județ
Harghita
Sediul social
JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, PŢA. VÁROSHÁZA, NR.18
Cod poștal
000188
Cod CAEN
9039
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, STAGE&LEDTECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 113.484 lei, o pierdere netă de 149.437 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 38.714 lei2019 · Cifra de afaceri: 851.127 lei2020 · Cifra de afaceri: 269.497 lei2021 · Cifra de afaceri: 186.264 lei2022 · Cifra de afaceri: 117.439 lei2023 · Cifra de afaceri: 37.978 lei2024 · Cifra de afaceri: 185.881 lei2025 · Cifra de afaceri: 113.484 lei2018 · Profit net: −107.975 lei2019 · Profit net: −69.123 lei2020 · Profit net: −48.179 lei2021 · Profit net: 18.597 lei2022 · Profit net: −90.178 lei2023 · Profit net: −136.492 lei2024 · Profit net: −73.931 lei2025 · Profit net: −149.437 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 38.714 lei'182019: 851.127 lei851 mii'192020: 269.497 lei'202021: 186.264 lei'212022: 117.439 lei'222023: 37.978 lei'232024: 185.881 lei'242025: 113.484 lei113 mii'25
Profit net lei
2018: −107.975 lei'182019: −69.123 lei'192020: −48.179 lei'202021: 18.597 lei19 mii'212022: −90.178 lei'222023: −136.492 lei'232024: −73.931 lei'242025: −149.437 lei−149 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STAGE&LEDTECH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 113.484 lei în scădere față de 2024 −149.437 lei în scădere față de 2024 812.245 lei în creștere față de 2024 1.244 lei 18.014 lei −792.987 lei 1
2024 185.881 lei în creștere față de 2023 −73.931 lei în creștere față de 2023 703.131 lei în creștere față de 2023 2.902 lei 56.679 lei −643.550 lei 1
2023 37.978 lei în scădere față de 2022 −136.492 lei în scădere față de 2022 589.866 lei în creștere față de 2022 6.377 lei 13.744 lei −569.619 lei 1
2022 117.439 lei în scădere față de 2021 −90.178 lei în scădere față de 2021 473.599 lei în creștere față de 2021 5.969 lei 34.377 lei −433.127 lei 1
2021 186.264 lei în scădere față de 2020 18.597 lei în creștere față de 2020 451.501 lei în creștere față de 2020 −1.034 lei 231.469 lei −201.187 lei 1
2020 269.497 lei în scădere față de 2019 −48.179 lei în creștere față de 2019 327.427 lei în creștere față de 2019 2.693 lei 102.247 lei −222.487 lei 1
2019 851.127 lei în creștere față de 2018 −69.123 lei în creștere față de 2018 205.654 lei în creștere față de 2018 3.533 lei 27.813 lei −174.308 lei 1
2018 38.714 lei −107.975 lei 134.014 lei 3.161 lei 25.668 lei −105.185 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare