STALEX2017 S.R.L.

STALEX2017 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 37808723, Nr. Reg. Com. J21/357/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1072 - Fabricarea biscuitilor si piscoturilor; fabricarea prajiturilor si a produselor conservate de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 21 iunie 2017. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. MATEI BASARAB, BL.G, SC.C, AP.13. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STALEX2017 S.R.L.
CUI
37808723
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/357/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 iunie 2017
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. MATEI BASARAB, BL.G, SC.C, AP.13
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1072
Domeniu de activitate
Fabricarea biscuitilor si piscoturilor; fabricarea prajiturilor si a produselor conservate de patiserie

Situații financiare

În 2025, STALEX2017 S.R.L. a raportat un profit net de 2.405 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201720182019202020212022202420252017 · Cifra de afaceri: 38.439 lei2018 · Cifra de afaceri: 119.679 lei2019 · Cifra de afaceri: 105.603 lei2020 · Cifra de afaceri: 91.687 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.210 lei2022 · Cifra de afaceri: 8.721 lei2017 · Profit net: 9.967 lei2018 · Profit net: −4.138 lei2019 · Profit net: −6.541 lei2020 · Profit net: 9.214 lei2021 · Profit net: −9.679 lei2022 · Profit net: −467 lei2024 · Profit net: −100 lei2025 · Profit net: 2.405 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 38.439 lei20172018: 119.679 lei120 mii20182019: 105.603 lei20192020: 91.687 lei20202021: 3.210 lei20212022: 8.721 lei9 mii2022
Profit net lei
2017: 9.967 lei10 mii'172018: −4.138 lei'182019: −6.541 lei'192020: 9.214 lei'202021: −9.679 lei−10 mii'212022: −467 lei'222024: −100 lei'242025: 2.405 lei2 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STALEX2017 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 2.405 lei în creștere față de 2024 2.084 lei în scădere față de 2024 — 2.444 lei 360 lei —
2024 — −100 lei în creștere față de 2022 6.880 lei în scădere față de 2022 — 4.835 lei −2.045 lei —
2022 8.721 lei în creștere față de 2021 −467 lei în creștere față de 2021 8.792 lei în scădere față de 2021 — 7.347 lei −1.445 lei —
2021 3.210 lei în scădere față de 2020 −9.679 lei în scădere față de 2020 17.512 lei în scădere față de 2020 — 16.535 lei −977 lei 1
2020 91.687 lei în scădere față de 2019 9.214 lei în creștere față de 2019 20.346 lei în scădere față de 2019 — 29.048 lei 8.702 lei 1
2019 105.603 lei în scădere față de 2018 −6.541 lei în scădere față de 2018 26.790 lei în scădere față de 2018 — 26.277 lei −513 lei 1 în scădere față de 2018
2018 119.679 lei în creștere față de 2017 −4.138 lei în scădere față de 2017 29.482 lei în creștere față de 2017 — 35.511 lei 6.029 lei 2 în creștere față de 2017
2017 38.439 lei 9.967 lei 2.215 lei — 12.382 lei 10.167 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.