STANCALIE S.R.L.

STANCALIE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 42743388, Nr. Reg. Com. J2020001117165. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 8 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, MUN. BĂILEŞTI, STR. VICTORIEI, NR.7, cod poștal 205100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STANCALIE S.R.L.
CUI
42743388
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001117165
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 iulie 2020
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, MUN. BĂILEŞTI, STR. VICTORIEI, NR.7
Cod poștal
205100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, STANCALIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 232.135 lei, o pierdere netă de 626 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 79.403 lei2021 · Cifra de afaceri: 195.070 lei2022 · Cifra de afaceri: 180.744 lei2023 · Cifra de afaceri: 227.265 lei2024 · Cifra de afaceri: 243.020 lei2025 · Cifra de afaceri: 232.135 lei2020 · Profit net: 3.021 lei2021 · Profit net: 24.334 lei2022 · Profit net: 18.687 lei2023 · Profit net: 326 lei2024 · Profit net: −1.363 lei2025 · Profit net: −626 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 79.403 lei20202021: 195.070 lei20212022: 180.744 lei20222023: 227.265 lei20232024: 243.020 lei243 mii20242025: 232.135 lei232 mii2025
Profit net lei
2020: 3.021 lei20202021: 24.334 lei24 mii20212022: 18.687 lei20222023: 326 lei20232024: −1.363 lei−1 mii20242025: −626 lei−6262025
Indicatori financiari pe ani pentru STANCALIE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 232.135 lei în scădere față de 2024 −626 lei în creștere față de 2024 8.731 lei în scădere față de 2024 119 lei 53.030 lei 44.418 lei 1
2024 243.020 lei în creștere față de 2023 −1.363 lei în scădere față de 2023 12.285 lei în scădere față de 2023 119 lei 57.372 lei 45.206 lei 1
2023 227.265 lei în creștere față de 2022 326 lei în scădere față de 2022 20.136 lei în creștere față de 2022 119 lei 66.586 lei 46.569 lei 1
2022 180.744 lei în scădere față de 2021 18.687 lei în scădere față de 2021 5.863 lei în scădere față de 2021 119 lei 51.986 lei 46.242 lei 1
2021 195.070 lei în creștere față de 2020 24.334 lei în creștere față de 2020 17.971 lei în creștere față de 2020 119 lei 45.407 lei 27.555 lei —
2020 79.403 lei 3.021 lei 15.871 lei 119 lei 18.973 lei 3.221 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare