STANCIX TECHNOLOGY S.R.L.

STANCIX TECHNOLOGY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 44847644, Nr. Reg. Com. J2021000688517. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8009 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 3 septembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. NUFĂRULUI, NR.3, BL.E10, SC.C, ET.3, AP.14, cod poștal 910136. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STANCIX TECHNOLOGY S.R.L.
CUI
44847644
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000688517
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 septembrie 2021
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. NUFĂRULUI, NR.3, BL.E10, SC.C, ET.3, AP.14
Cod poștal
910136
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8009
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, STANCIX TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 275.594 lei, un profit net de 77.711 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 90.003 lei2023 · Cifra de afaceri: 257.489 lei2024 · Cifra de afaceri: 523.752 lei2025 · Cifra de afaceri: 275.594 lei2021 · Profit net: −1.957 lei2022 · Profit net: 32.893 lei2023 · Profit net: 117.490 lei2024 · Profit net: 289.455 lei2025 · Profit net: 77.711 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 90.003 lei20222023: 257.489 lei20232024: 523.752 lei524 mii20242025: 275.594 lei276 mii2025
Profit net lei
2021: −1.957 lei−2 mii20212022: 32.893 lei20222023: 117.490 lei20232024: 289.455 lei289 mii20242025: 77.711 lei78 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STANCIX TECHNOLOGY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 275.594 lei în scădere față de 2024 77.711 lei în scădere față de 2024 153.865 lei în creștere față de 2024 99.732 lei 132.244 lei 78.111 lei 2 în creștere față de 2024
2024 523.752 lei în creștere față de 2023 289.455 lei în creștere față de 2023 32.313 lei în creștere față de 2023 3.962 lei 318.006 lei 289.655 lei 1
2023 257.489 lei în creștere față de 2022 117.490 lei în creștere față de 2022 5.765 lei în creștere față de 2022 3.479 lei 119.976 lei 117.690 lei 1
2022 90.003 lei 32.893 lei în creștere față de 2021 3.088 lei în creștere față de 2021 2.779 lei 31.445 lei 31.136 lei 1
2021 — −1.957 lei 1.900 lei — 143 lei −1.757 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare