STANCU GRUP SRL

STANCU GRUP SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 20849125, Nr. Reg. Com. J2007000156207. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 30 ianuarie 2007. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. ATELIERELOR, NR.1, cod poștal 330179. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STANCU GRUP SRL
CUI
20849125
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007000156207
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 ianuarie 2007
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. ATELIERELOR, NR.1
Cod poștal
330179
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, STANCU GRUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.391.522 lei, un profit net de 632.148 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 856.105 lei2017 · Cifra de afaceri: 1.720.176 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.729.463 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.787.415 lei2020 · Cifra de afaceri: 622.755 lei2021 · Cifra de afaceri: 844.252 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.192.244 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.503.351 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.526.538 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.391.522 lei2016 · Profit net: −49.390 lei2017 · Profit net: 724.241 lei2018 · Profit net: 386.543 lei2019 · Profit net: 621.119 lei2020 · Profit net: 98.646 lei2021 · Profit net: 571.638 lei2022 · Profit net: 1.026.928 lei2023 · Profit net: 803.613 lei2024 · Profit net: 527.052 lei2025 · Profit net: 632.148 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 856.105 lei'162017: 1.720.176 lei'172018: 1.729.463 lei'182019: 1.787.415 lei1,8 mil.'192020: 622.755 lei'202021: 844.252 lei'212022: 1.192.244 lei'222023: 1.503.351 lei'232024: 1.526.538 lei'242025: 1.391.522 lei1,4 mil.'25
Profit net lei
2016: −49.390 lei−49 mii'162017: 724.241 lei'172018: 386.543 lei'182019: 621.119 lei'192020: 98.646 lei'202021: 571.638 lei'212022: 1.026.928 lei1,0 mil.'222023: 803.613 lei'232024: 527.052 lei'242025: 632.148 lei632 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STANCU GRUP SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.391.522 lei în scădere față de 2024 632.148 lei în creștere față de 2024 1.813.563 lei în scădere față de 2024 3.597.337 lei 264.410 lei 1.919.985 lei 5 în scădere față de 2024
2024 1.526.538 lei în creștere față de 2023 527.052 lei în scădere față de 2023 1.943.174 lei în scădere față de 2023 3.954.939 lei 417.085 lei 2.287.568 lei 6 în creștere față de 2023
2023 1.503.351 lei în creștere față de 2022 803.613 lei în scădere față de 2022 1.944.699 lei în scădere față de 2022 4.321.660 lei 497.087 lei 2.793.545 lei 5 în creștere față de 2022
2022 1.192.244 lei în creștere față de 2021 1.026.928 lei în creștere față de 2021 2.052.416 lei în creștere față de 2021 4.278.048 lei 168.156 lei 2.289.932 lei 4
2021 844.252 lei în creștere față de 2020 571.638 lei în creștere față de 2020 951.957 lei în scădere față de 2020 4.553.245 lei 337.875 lei 3.830.355 lei 4
2020 622.755 lei în scădere față de 2019 98.646 lei în scădere față de 2019 1.125.999 lei în scădere față de 2019 4.648.127 lei 59.203 lei 3.474.708 lei 4 în scădere față de 2019
2019 1.787.415 lei în creștere față de 2018 621.119 lei în creștere față de 2018 1.518.906 lei în scădere față de 2018 4.945.584 lei 345.175 lei 3.647.417 lei 8 în scădere față de 2018
2018 1.729.463 lei în creștere față de 2017 386.543 lei în scădere față de 2017 2.141.872 lei în creștere față de 2017 4.862.130 lei 328.677 lei 2.969.295 lei 14 în creștere față de 2017
2017 1.720.176 lei în creștere față de 2016 724.241 lei în creștere față de 2016 1.602.786 lei în scădere față de 2016 4.445.418 lei 556.634 lei 3.306.993 lei 6
2016 856.105 lei −49.390 lei 2.114.736 lei 4.141.659 lei 657.052 lei 2.582.741 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.