STAND ALPIN SRL

STAND ALPIN SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Harghita, România. Date de identificare: CUI 22387340, Nr. Reg. Com. J19/840/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4339 - Alte lucrari de finisare. Societatea a fost înființată la data de 11 septembrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. HARGHITA, SAT REMETEA COM. REMETEA, STR. BETHLEN GÁBOR, NR.23, cod poștal 537250. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STAND ALPIN SRL
CUI
22387340
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J19/840/2007
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 septembrie 2007
Județ
Harghita
Sediul social
JUD. HARGHITA, SAT REMETEA COM. REMETEA, STR. BETHLEN GÁBOR, NR.23
Cod poștal
537250
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4339
Domeniu de activitate
Alte lucrari de finisare

Situații financiare

În 2024, STAND ALPIN SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.098.577 lei, un profit net de 451.344 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20162017201820212022202320242016 · Cifra de afaceri: 68.201 lei2017 · Cifra de afaceri: 78.350 lei2018 · Cifra de afaceri: 84.464 lei2021 · Cifra de afaceri: 649.628 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.125.989 lei2023 · Cifra de afaceri: 912.685 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.098.577 lei2016 · Profit net: 22.754 lei2017 · Profit net: 7.364 lei2018 · Profit net: −18.777 lei2021 · Profit net: 430.028 lei2022 · Profit net: 893.052 lei2023 · Profit net: 580.770 lei2024 · Profit net: 451.344 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 68.201 lei20162017: 78.350 lei20172018: 84.464 lei20182021: 649.628 lei20212022: 1.125.989 lei1,1 mil.20222023: 912.685 lei20232024: 1.098.577 lei1,1 mil.2024
Profit net lei
2016: 22.754 lei20162017: 7.364 lei20172018: −18.777 lei−19 mii20182021: 430.028 lei20212022: 893.052 lei893 mii20222023: 580.770 lei20232024: 451.344 lei451 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru STAND ALPIN SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.098.577 lei în creștere față de 2023 451.344 lei în scădere față de 2023 55.496 lei în creștere față de 2023 38.887 lei 2.424.823 lei 2.408.214 lei 6
2023 912.685 lei în scădere față de 2022 580.770 lei în scădere față de 2022 35.289 lei în creștere față de 2022 304 lei 1.991.855 lei 1.956.870 lei 6 în creștere față de 2022
2022 1.125.989 lei în creștere față de 2021 893.052 lei în creștere față de 2021 27.883 lei în creștere față de 2021 304 lei 1.403.678 lei 1.376.099 lei 5
2021 649.628 lei în creștere față de 2018 430.028 lei în creștere față de 2018 25.186 lei în scădere față de 2018 −10.238 lei 668.472 lei 633.048 lei 5 în creștere față de 2018
2018 84.464 lei în creștere față de 2017 −18.777 lei în scădere față de 2017 29.349 lei în scădere față de 2017 −1.567 lei 14.406 lei −16.510 lei 4 în creștere față de 2017
2017 78.350 lei în creștere față de 2016 7.364 lei în scădere față de 2016 38.674 lei în creștere față de 2016 −12.165 lei 53.106 lei 2.267 lei 3
2016 68.201 lei 22.754 lei 14.327 lei −12.165 lei 21.395 lei −5.097 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.