STANDARD GROUP SECURITY S.R.L.

Radiată din 11 aprilie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

STANDARD GROUP SECURITY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 38858894, Nr. Reg. Com. J04/228/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8010 - Activitati de protectie si garda. Societatea a fost înființată la data de 14 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. RADU NEGRU, NR.2, BL.2, SC.D, ET.1, AP.5. Societatea este radiată din data de 11 aprilie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STANDARD GROUP SECURITY S.R.L.
CUI
38858894
Stare
Radiată din 11 aprilie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J04/228/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 februarie 2018
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. RADU NEGRU, NR.2, BL.2, SC.D, ET.1, AP.5
Cod CAEN
8010
Domeniu de activitate
Activitati de protectie si garda

Situații financiare

În 2022, STANDARD GROUP SECURITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 4.485 lei2019 · Cifra de afaceri: 820 lei2020 · Cifra de afaceri: 17.017 lei2021 · Cifra de afaceri: 24.151 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Profit net: −2.117 lei2019 · Profit net: −230 lei2020 · Profit net: 3.050 lei2021 · Profit net: 2.669 lei2022 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 4.485 lei20182019: 820 lei20192020: 17.017 lei20202021: 24.151 lei24 mii20212022: 0 lei02022
Profit net lei
2018: −2.117 lei−2 mii20182019: −230 lei20192020: 3.050 lei3 mii20202021: 2.669 lei20212022: 0 lei02022
Indicatori financiari pe ani pentru STANDARD GROUP SECURITY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 0 lei în scădere față de 2021 0 lei în scădere față de 2021 0 lei în scădere față de 2021 — — 0 lei —
2021 24.151 lei în creștere față de 2020 2.669 lei în scădere față de 2020 1.016 lei în scădere față de 2020 — 4.588 lei 3.572 lei —
2020 17.017 lei în creștere față de 2019 3.050 lei în creștere față de 2019 2.116 lei în scădere față de 2019 — 3.019 lei 903 lei —
2019 820 lei în scădere față de 2018 −230 lei în creștere față de 2018 2.200 lei în scădere față de 2018 — 53 lei −2.147 lei —
2018 4.485 lei −2.117 lei 6.262 lei — 4.345 lei −1.917 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare