STANDARD PROJECT MANAGEMENT T&A S.R.L.

STANDARD PROJECT MANAGEMENT T&A S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39154366, Nr. Reg. Com. J35/1156/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 5 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. TIMIŞ, NR.83, cod poștal 307220. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STANDARD PROJECT MANAGEMENT T&A S.R.L.
CUI
39154366
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/1156/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 aprilie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. TIMIŞ, NR.83
Cod poștal
307220
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2025, STANDARD PROJECT MANAGEMENT T&A S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 276.534 lei, un profit net de 169.258 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 147.256 lei2019 · Cifra de afaceri: 134.854 lei2020 · Cifra de afaceri: 129.804 lei2021 · Cifra de afaceri: 272.570 lei2022 · Cifra de afaceri: 501.923 lei2023 · Cifra de afaceri: 241.200 lei2024 · Cifra de afaceri: 393.070 lei2025 · Cifra de afaceri: 276.534 lei2018 · Profit net: 75.083 lei2019 · Profit net: 54.797 lei2020 · Profit net: 63.548 lei2021 · Profit net: 220.478 lei2022 · Profit net: 449.449 lei2023 · Profit net: 157.048 lei2024 · Profit net: 275.934 lei2025 · Profit net: 169.258 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 147.256 lei'182019: 134.854 lei'192020: 129.804 lei'202021: 272.570 lei'212022: 501.923 lei502 mii'222023: 241.200 lei'232024: 393.070 lei'242025: 276.534 lei277 mii'25
Profit net lei
2018: 75.083 lei'182019: 54.797 lei'192020: 63.548 lei'202021: 220.478 lei'212022: 449.449 lei449 mii'222023: 157.048 lei'232024: 275.934 lei'242025: 169.258 lei169 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STANDARD PROJECT MANAGEMENT T&A S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 276.534 lei în scădere față de 2024 169.258 lei în scădere față de 2024 387.091 lei în creștere față de 2024 102.656 lei 453.963 lei 169.528 lei 1
2024 393.070 lei în creștere față de 2023 275.934 lei în creștere față de 2023 71.497 lei în creștere față de 2023 136.875 lei 218.292 lei 283.670 lei 1
2023 241.200 lei în scădere față de 2022 157.048 lei în scădere față de 2022 32.267 lei în creștere față de 2022 — 190.003 lei 157.736 lei 1
2022 501.923 lei în creștere față de 2021 449.449 lei în creștere față de 2021 8.166 lei în creștere față de 2021 — 457.853 lei 449.687 lei 1
2021 272.570 lei în creștere față de 2020 220.478 lei în creștere față de 2020 7.278 lei în creștere față de 2020 — 421.058 lei 413.780 lei 1
2020 129.804 lei în scădere față de 2019 63.548 lei în creștere față de 2019 5.757 lei în scădere față de 2019 1.832 lei 197.227 lei 193.302 lei 1
2019 134.854 lei în scădere față de 2018 54.797 lei în scădere față de 2018 6.136 lei în creștere față de 2018 3.663 lei 132.553 lei 130.080 lei 1
2018 147.256 lei 75.083 lei 2.268 lei 5.495 lei 72.056 lei 75.283 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare