STANDUPART S.R.L.

STANDUPART S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38668725, Nr. Reg. Com. J2018000242407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 10 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INT N. IORGA, NR.5, PARTER. (CAMERA NR. 2). Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STANDUPART S.R.L.
CUI
38668725
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000242407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 ianuarie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INT N. IORGA, NR.5, PARTER. (CAMERA NR. 2)
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2025, STANDUPART S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.319.761 lei, un profit net de 929.570 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 288.640 lei2019 · Cifra de afaceri: 299.129 lei2020 · Cifra de afaceri: 394.376 lei2021 · Cifra de afaceri: 577.425 lei2022 · Cifra de afaceri: 924.257 lei2023 · Cifra de afaceri: 879.795 lei2024 · Cifra de afaceri: 934.342 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.319.761 lei2018 · Profit net: 201.735 lei2019 · Profit net: 242.921 lei2020 · Profit net: 314.501 lei2021 · Profit net: 486.835 lei2022 · Profit net: 813.091 lei2023 · Profit net: 758.443 lei2024 · Profit net: 743.007 lei2025 · Profit net: 929.570 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 288.640 lei'182019: 299.129 lei'192020: 394.376 lei'202021: 577.425 lei'212022: 924.257 lei'222023: 879.795 lei'232024: 934.342 lei'242025: 1.319.761 lei1,3 mil.'25
Profit net lei
2018: 201.735 lei'182019: 242.921 lei'192020: 314.501 lei'202021: 486.835 lei'212022: 813.091 lei'222023: 758.443 lei'232024: 743.007 lei'242025: 929.570 lei930 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STANDUPART S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.319.761 lei în creștere față de 2024 929.570 lei în creștere față de 2024 484.394 lei în creștere față de 2024 1.231.270 lei 299.022 lei 1.045.898 lei 1
2024 934.342 lei în creștere față de 2023 743.007 lei în scădere față de 2023 334.379 lei în creștere față de 2023 731.982 lei 172.057 lei 569.660 lei 1
2023 879.795 lei în scădere față de 2022 758.443 lei în scădere față de 2022 51.821 lei în scădere față de 2022 498.288 lei 232.581 lei 679.072 lei 1
2022 924.257 lei în creștere față de 2021 813.091 lei în creștere față de 2021 104.206 lei în scădere față de 2021 511.984 lei 405.741 lei 813.607 lei 1
2021 577.425 lei în creștere față de 2020 486.835 lei în creștere față de 2020 141.556 lei în creștere față de 2020 454.723 lei 174.101 lei 487.372 lei 1
2020 394.376 lei în creștere față de 2019 314.501 lei în creștere față de 2019 60.113 lei în creștere față de 2019 410.775 lei 73.950 lei 424.612 lei 1
2019 299.129 lei în creștere față de 2018 242.921 lei în creștere față de 2018 52.147 lei în creștere față de 2018 216.569 lei 133.012 lei 297.491 lei 1
2018 288.640 lei 201.735 lei 8.445 lei 108.771 lei 6.875 lei 107.201 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare