STAR CAFFE 2020 S.R.L.

Radiată din 14 aprilie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

STAR CAFFE 2020 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 41956019, Nr. Reg. Com. J04/1906/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 27 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. VERONICA MICLE, NR.55D, cod poștal 600344. Societatea este radiată din data de 14 aprilie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STAR CAFFE 2020 S.R.L.
CUI
41956019
Stare
Radiată din 14 aprilie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J04/1906/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 noiembrie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. VERONICA MICLE, NR.55D
Cod poștal
600344
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2023, STAR CAFFE 2020 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 174.492 lei, un profit net de 86.726 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 11.345 lei2020 · Cifra de afaceri: 229.013 lei2021 · Cifra de afaceri: 282.187 lei2022 · Cifra de afaceri: 285.134 lei2023 · Cifra de afaceri: 174.492 lei2019 · Profit net: 1.793 lei2020 · Profit net: 96.666 lei2021 · Profit net: 121.589 lei2022 · Profit net: 106.028 lei2023 · Profit net: 86.726 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.345 lei20192020: 229.013 lei20202021: 282.187 lei20212022: 285.134 lei285 mii20222023: 174.492 lei174 mii2023
Profit net lei
2019: 1.793 lei20192020: 96.666 lei20202021: 121.589 lei122 mii20212022: 106.028 lei20222023: 86.726 lei87 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru STAR CAFFE 2020 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 174.492 lei în scădere față de 2022 86.726 lei în scădere față de 2022 31.596 lei în scădere față de 2022 — 226.342 lei 194.746 lei 1 în scădere față de 2022
2022 285.134 lei în creștere față de 2021 106.028 lei în scădere față de 2021 135.078 lei în creștere față de 2021 — 243.099 lei 108.021 lei 2
2021 282.187 lei în creștere față de 2020 121.589 lei în creștere față de 2020 106.699 lei în creștere față de 2020 — 230.281 lei 123.582 lei 2
2020 229.013 lei în creștere față de 2019 96.666 lei în creștere față de 2019 19.143 lei în creștere față de 2019 — 117.802 lei 98.659 lei 2 în creștere față de 2019
2019 11.345 lei 1.793 lei 10.060 lei 112 lei 11.941 lei 1.993 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare