STAR CONSTRUCT TRADING SRL

STAR CONSTRUCT TRADING SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 38014224, Nr. Reg. Com. J2017000646527. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 21 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT PALANCA COM. FLOREŞTI-STOENEŞTI, STR. BĂŞCĂREŢI, NR.13, cod poștal 087077. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STAR CONSTRUCT TRADING SRL
CUI
38014224
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000646527
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 iulie 2017
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT PALANCA COM. FLOREŞTI-STOENEŞTI, STR. BĂŞCĂREŢI, NR.13
Cod poștal
087077
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, STAR CONSTRUCT TRADING SRL a raportat o cifră de afaceri de 113.085 lei, o pierdere netă de 173.761 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 166.459 lei2018 · Cifra de afaceri: 273.841 lei2019 · Cifra de afaceri: 295.549 lei2020 · Cifra de afaceri: 765.199 lei2021 · Cifra de afaceri: 743.074 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.168.307 lei2023 · Cifra de afaceri: 169.212 lei2024 · Cifra de afaceri: 113.085 lei2017 · Profit net: 64.682 lei2018 · Profit net: 192.956 lei2019 · Profit net: 91.736 lei2020 · Profit net: 489.270 lei2021 · Profit net: 233.665 lei2022 · Profit net: 701.207 lei2023 · Profit net: −185.116 lei2024 · Profit net: −173.761 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 166.459 lei'172018: 273.841 lei'182019: 295.549 lei'192020: 765.199 lei'202021: 743.074 lei'212022: 1.168.307 lei1,2 mil.'222023: 169.212 lei'232024: 113.085 lei113 mii'24
Profit net lei
2017: 64.682 lei'172018: 192.956 lei'182019: 91.736 lei'192020: 489.270 lei'202021: 233.665 lei'212022: 701.207 lei701 mii'222023: −185.116 lei−185 mii'232024: −173.761 lei−174 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru STAR CONSTRUCT TRADING SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 113.085 lei în scădere față de 2023 −173.761 lei în creștere față de 2023 153.682 lei în creștere față de 2023 40.337 lei 32.982 lei −80.363 lei 1 în scădere față de 2023
2023 169.212 lei în scădere față de 2022 −185.116 lei în scădere față de 2022 −3.808 lei în scădere față de 2022 79.063 lei 10.527 lei 93.398 lei 2 în scădere față de 2022
2022 1.168.307 lei în creștere față de 2021 701.207 lei în creștere față de 2021 724.901 lei în creștere față de 2021 117.789 lei 1.065.626 lei 458.514 lei 5
2021 743.074 lei în scădere față de 2020 233.665 lei în scădere față de 2020 16.239 lei în scădere față de 2020 35.684 lei 1.053.064 lei 1.072.509 lei 5 în creștere față de 2020
2020 765.199 lei în creștere față de 2019 489.270 lei în creștere față de 2019 35.390 lei în creștere față de 2019 4.193 lei 870.041 lei 838.844 lei 2 în creștere față de 2019
2019 295.549 lei în creștere față de 2018 91.736 lei în scădere față de 2018 3.687 lei în creștere față de 2018 — 353.261 lei 349.574 lei 1
2018 273.841 lei în creștere față de 2017 192.956 lei în creștere față de 2017 1.167 lei în scădere față de 2017 — 259.005 lei 257.838 lei 1 în scădere față de 2017
2017 166.459 lei 64.682 lei 2.568 lei — 67.450 lei 64.882 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare