STAR CORNELIUS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 17367860, Nr. Reg. Com. J39/269/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4782 - Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 17 martie 2005. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. REVOLUŢIEI, NR.11, BL.C3, SC.1, ET.2, AP.16, cod poștal 620177. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 20 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- STAR CORNELIUS SRL
- CUI
- 17367860
- Stare
- Inactivă fiscal din 20 august 2025
- Nr. Registrul Comerțului
- J39/269/2005
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 17 martie 2005
- Județ
- Vrancea
- Sediul social
- JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. REVOLUŢIEI, NR.11, BL.C3, SC.1, ET.2, AP.16
- Cod poștal
- 620177
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4782
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete
Situații financiare
În 2024, STAR CORNELIUS SRL a raportat o cifră de afaceri de 27.762 lei, un profit net de 5.746 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27.762 lei în creștere față de 2023 | 5.746 lei în creștere față de 2023 | 158.600 lei în scădere față de 2023 | 149.615 lei | 5.811 lei | −3.174 lei | — |
| 2023 | 23.792 lei în creștere față de 2022 | −7.494 lei în scădere față de 2022 | 165.492 lei în creștere față de 2022 | 149.615 lei | 6.957 lei | −8.920 lei | 1 |
| 2022 | 8.613 lei | −1.626 lei în scădere față de 2021 | 158.957 lei în scădere față de 2021 | 149.615 lei | 7.916 lei | −1.426 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 252.737 lei | 154.346 lei | 59.462 lei | −38.929 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 252.737 lei | 154.346 lei | 59.462 lei | −38.929 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 252.737 lei | 154.346 lei | 59.462 lei | −38.929 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 252.737 lei | 154.346 lei | 59.462 lei | −38.929 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 252.737 lei | 154.346 lei | 59.462 lei | −38.929 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 252.737 lei | 154.346 lei | 59.462 lei | −38.929 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
