STAR MEDICAL SERVICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 17301342, Nr. Reg. Com. J05/445/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 2 martie 2005. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. NICOLAE JIGA, NR.15. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- STAR MEDICAL SERVICE S.R.L.
- CUI
- 17301342
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J05/445/2005
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 2 martie 2005
- Județ
- Bihor
- Sediul social
- JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. NICOLAE JIGA, NR.15
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 8690
- Domeniu de activitate
- Alte activitati referitoare la sanatatea umana
Situații financiare
În 2025, STAR MEDICAL SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 986 lei | 0 lei | 163.908 lei | 162.922 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2023 | 986 lei | 0 lei | 163.908 lei | 162.922 lei | 0 |
| 2023 | 0 lei | −20 lei | 986 lei | 0 lei | 163.908 lei | 162.922 lei | 0 |
| 2022 | 0 lei | −20 lei în creștere față de 2021 | 986 lei | 0 lei | 163.908 lei | 162.922 lei | 0 |
| 2021 | 0 lei | −841 lei în scădere față de 2020 | 986 lei în creștere față de 2020 | 0 lei | 163.928 lei | 162.942 lei | 0 |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | 985 lei | 840 lei | 163.928 lei | 163.783 lei | 0 |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 985 lei | 840 lei | 163.928 lei | 163.783 lei | — |
| 2018 | — | −570 lei în scădere față de 2017 | 985 lei în creștere față de 2017 | 840 lei | 163.928 lei | 163.783 lei | 0 |
| 2017 | — | −301 lei în creștere față de 2016 | 935 lei | 1.244 lei | 164.044 lei | 164.353 lei | — |
| 2016 | — | −427 lei | 935 lei | 1.345 lei | 164.244 lei | 164.654 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
