STAR RENOV RO SRL

Radiată din 16 iulie 2021. Această firmă nu mai este în funcțiune.

STAR RENOV RO SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 18651141, Nr. Reg. Com. J25/242/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 10 mai 2006. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. CICERO, NR.102, BL.XF4, SC.2, AP.40, cod poștal 220079. Societatea este radiată din data de 16 iulie 2021. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STAR RENOV RO SRL
CUI
18651141
Stare
Radiată din 16 iulie 2021
Nr. Registrul Comerțului
J25/242/2006
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 mai 2006
Județ
Mehedinți
Sediul social
JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. CICERO, NR.102, BL.XF4, SC.2, AP.40
Cod poștal
220079
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2019, STAR RENOV RO SRL a raportat o cifră de afaceri de 52.745 lei, o pierdere netă de 37.919 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20162017201820192016 · Cifra de afaceri: 150.439 lei2017 · Cifra de afaceri: 171.949 lei2018 · Cifra de afaceri: 67.894 lei2019 · Cifra de afaceri: 52.745 lei2016 · Profit net: −12.089 lei2017 · Profit net: 42.813 lei2018 · Profit net: −27.718 lei2019 · Profit net: −37.919 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 150.439 lei20162017: 171.949 lei172 mii20172018: 67.894 lei20182019: 52.745 lei53 mii2019
Profit net lei
2016: −12.089 lei20162017: 42.813 lei43 mii20172018: −27.718 lei20182019: −37.919 lei−38 mii2019
Indicatori financiari pe ani pentru STAR RENOV RO SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2019 52.745 lei în scădere față de 2018 −37.919 lei în scădere față de 2018 319.939 lei în creștere față de 2018 123.298 lei 141.045 lei −55.596 lei 1 în scădere față de 2018
2018 67.894 lei în scădere față de 2017 −27.718 lei în scădere față de 2017 170.662 lei în creștere față de 2017 — 152.985 lei −17.677 lei 3 în scădere față de 2017
2017 171.949 lei în creștere față de 2016 42.813 lei în creștere față de 2016 142.417 lei în creștere față de 2016 — 152.458 lei 10.041 lei 5 în creștere față de 2016
2016 150.439 lei −12.089 lei 130.193 lei — 97.421 lei −32.772 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.