STAVCO CONSTRUCT SRL

STAVCO CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 18650391, Nr. Reg. Com. J2006000508106. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1611 - Alte servicii de cazare. Societatea a fost înființată la data de 10 mai 2006. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, BL.1 B, ET.7, AP.30, cod poștal 120055. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STAVCO CONSTRUCT SRL
CUI
18650391
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006000508106
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 mai 2006
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, BL.1 B, ET.7, AP.30
Cod poștal
120055
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1611
Domeniu de activitate
Alte servicii de cazare

Situații financiare

În 2025, STAVCO CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 708.640 lei, un profit net de 114.764 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 122.938 lei2017 · Cifra de afaceri: 759.326 lei2018 · Cifra de afaceri: 891.079 lei2019 · Cifra de afaceri: 878.572 lei2020 · Cifra de afaceri: 625.145 lei2021 · Cifra de afaceri: 610.695 lei2022 · Cifra de afaceri: 276.519 lei2023 · Cifra de afaceri: 471.258 lei2024 · Cifra de afaceri: 416.461 lei2025 · Cifra de afaceri: 708.640 lei2016 · Profit net: −11.970 lei2017 · Profit net: 11.085 lei2018 · Profit net: 23.271 lei2019 · Profit net: 31.609 lei2020 · Profit net: 71.141 lei2021 · Profit net: 49.800 lei2022 · Profit net: 55.381 lei2023 · Profit net: 5.536 lei2024 · Profit net: 86.372 lei2025 · Profit net: 114.764 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 122.938 lei'162017: 759.326 lei'172018: 891.079 lei891 mii'182019: 878.572 lei'192020: 625.145 lei'202021: 610.695 lei'212022: 276.519 lei'222023: 471.258 lei'232024: 416.461 lei'242025: 708.640 lei709 mii'25
Profit net lei
2016: −11.970 lei−12 mii'162017: 11.085 lei'172018: 23.271 lei'182019: 31.609 lei'192020: 71.141 lei'202021: 49.800 lei'212022: 55.381 lei'222023: 5.536 lei'232024: 86.372 lei'242025: 114.764 lei115 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STAVCO CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 708.640 lei în creștere față de 2024 114.764 lei în creștere față de 2024 206.485 lei în scădere față de 2024 162.697 lei 559.238 lei 515.450 lei 3
2024 416.461 lei în scădere față de 2023 86.372 lei în creștere față de 2023 499.359 lei în creștere față de 2023 170.360 lei 729.685 lei 400.686 lei 3
2023 471.258 lei în creștere față de 2022 5.536 lei în scădere față de 2022 360.643 lei în scădere față de 2022 182.042 lei 492.915 lei 314.314 lei 3 în scădere față de 2022
2022 276.519 lei în scădere față de 2021 55.381 lei în creștere față de 2021 464.505 lei în creștere față de 2021 208.317 lei 564.966 lei 308.778 lei 4
2021 610.695 lei în scădere față de 2020 49.800 lei în scădere față de 2020 278.982 lei în creștere față de 2020 125.049 lei 341.156 lei 187.223 lei 4 în scădere față de 2020
2020 625.145 lei în scădere față de 2019 71.141 lei în creștere față de 2019 248.913 lei în scădere față de 2019 129.534 lei 256.801 lei 137.422 lei 5 în creștere față de 2019
2019 878.572 lei în scădere față de 2018 31.609 lei în creștere față de 2018 392.714 lei în scădere față de 2018 134.019 lei 324.976 lei 66.281 lei 4 în scădere față de 2018
2018 891.079 lei în creștere față de 2017 23.271 lei în creștere față de 2017 527.818 lei în creștere față de 2017 140.363 lei 422.128 lei 34.673 lei 5 în creștere față de 2017
2017 759.326 lei în creștere față de 2016 11.085 lei în creștere față de 2016 387.657 lei în creștere față de 2016 158.098 lei 240.961 lei 11.402 lei 4 în creștere față de 2016
2016 122.938 lei −11.970 lei 174.618 lei 136.627 lei 38.308 lei 317 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.