STAY POZITIVE ALWAYS S.R.L.

Inactivă fiscal din 26 noiembrie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

STAY POZITIVE ALWAYS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38981799, Nr. Reg. Com. J2018000843123. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 7 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. MĂNĂŞTUR, NR.30-32, BL.B, AP.4. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 26 noiembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STAY POZITIVE ALWAYS S.R.L.
CUI
38981799
Stare
Inactivă fiscal din 26 noiembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2018000843123
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 martie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. MĂNĂŞTUR, NR.30-32, BL.B, AP.4
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, STAY POZITIVE ALWAYS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.600 lei, un profit net de 3.067 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii−5 mii05 mii10 mii15 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 900 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.795 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.925 lei2021 · Cifra de afaceri: 11.325 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.895 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.070 lei2024 · Cifra de afaceri: 7.570 lei2025 · Cifra de afaceri: 9.600 lei2018 · Profit net: −4.046 lei2019 · Profit net: 5 lei2020 · Profit net: 2.112 lei2021 · Profit net: 10.024 lei2022 · Profit net: 177 lei2023 · Profit net: −7.620 lei2024 · Profit net: 503 lei2025 · Profit net: 3.067 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 900 lei'182019: 2.795 lei'192020: 2.925 lei'202021: 11.325 lei11 mii'212022: 5.895 lei'222023: 3.070 lei'232024: 7.570 lei'242025: 9.600 lei10 mii'25
Profit net lei
2018: −4.046 lei'182019: 5 lei'192020: 2.112 lei'202021: 10.024 lei10 mii'212022: 177 lei'222023: −7.620 lei−8 mii'232024: 503 lei'242025: 3.067 lei3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STAY POZITIVE ALWAYS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 9.600 lei în creștere față de 2024 3.067 lei în creștere față de 2024 297 lei în creștere față de 2024 — 4.719 lei 4.422 lei —
2024 7.570 lei în creștere față de 2023 503 lei în creștere față de 2023 110 lei în scădere față de 2023 — 1.465 lei 1.355 lei —
2023 3.070 lei în scădere față de 2022 −7.620 lei în scădere față de 2022 1.832 lei în creștere față de 2022 — 2.684 lei 852 lei —
2022 5.895 lei în scădere față de 2021 177 lei în scădere față de 2021 147 lei în scădere față de 2021 — 8.619 lei 8.472 lei —
2021 11.325 lei în creștere față de 2020 10.024 lei în creștere față de 2020 313 lei în scădere față de 2020 — 8.608 lei 8.295 lei —
2020 2.925 lei în creștere față de 2019 2.112 lei în creștere față de 2019 4.064 lei în creștere față de 2019 — 2.335 lei −1.729 lei —
2019 2.795 lei în creștere față de 2018 5 lei în creștere față de 2018 3.820 lei în scădere față de 2018 — −21 lei −3.841 lei —
2018 900 lei −4.046 lei 3.946 lei — — −3.846 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare