STEEL-ART CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 21 iunie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

STEEL-ART CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 37033260, Nr. Reg. Com. J23/1701/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 14 februarie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BUFTEA, STR. FĂGĂRAŞ, NR.2, DEMISOL, CAMERA 7, cod poștal 070000. Societatea este radiată din data de 21 iunie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STEEL-ART CONSTRUCT S.R.L.
CUI
37033260
Stare
Radiată din 21 iunie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J23/1701/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 februarie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. BUFTEA, STR. FĂGĂRAŞ, NR.2, DEMISOL, CAMERA 7
Cod poștal
070000
Cod CAEN
4110
Domeniu de activitate
Dezvoltare (promovare) imobiliara

Situații financiare

În 2022, STEEL-ART CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 19.045 lei, o pierdere netă de 8.549 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2017201820192020202120222017 · Cifra de afaceri: 137.833 lei2018 · Cifra de afaceri: 129.782 lei2019 · Cifra de afaceri: 294.576 lei2020 · Cifra de afaceri: −20.238 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.868.200 lei2022 · Cifra de afaceri: 19.045 lei2017 · Profit net: 37.594 lei2018 · Profit net: −44.422 lei2019 · Profit net: 114.579 lei2020 · Profit net: 62.970 lei2021 · Profit net: 1.755.982 lei2022 · Profit net: −8.549 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 137.833 lei20172018: 129.782 lei20182019: 294.576 lei20192020: −20.238 lei−20 mii20202021: 2.868.200 lei2,9 mil.20212022: 19.045 lei19 mii2022
Profit net lei
2017: 37.594 lei20172018: −44.422 lei−44 mii20182019: 114.579 lei20192020: 62.970 lei20202021: 1.755.982 lei1,8 mil.20212022: −8.549 lei−9 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru STEEL-ART CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 19.045 lei în scădere față de 2021 −8.549 lei în scădere față de 2021 16.451 lei în scădere față de 2021 — 15.155 lei −1.296 lei —
2021 2.868.200 lei în creștere față de 2020 1.755.982 lei în creștere față de 2020 306.083 lei în scădere față de 2020 — 2.234.786 lei 1.928.703 lei 1
2020 −20.238 lei în scădere față de 2019 62.970 lei în scădere față de 2019 3.639.850 lei în creștere față de 2019 631.433 lei 3.181.138 lei 172.721 lei 1 în scădere față de 2019
2019 294.576 lei în creștere față de 2018 114.579 lei în creștere față de 2018 3.600.254 lei în creștere față de 2018 3.316.351 lei 391.833 lei 107.991 lei 2
2018 129.782 lei în scădere față de 2017 −44.422 lei în scădere față de 2017 3.021.087 lei în creștere față de 2017 2.624.828 lei 389.608 lei −6.588 lei 2
2017 137.833 lei 37.594 lei 1.574.816 lei 1.468.598 lei 144.052 lei 37.834 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.