STEEL ART CRAFT S.R.L.

Radiată din 18 mai 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

STEEL ART CRAFT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 44852519, Nr. Reg. Com. J40/15287/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. PAJIŞTEI, NR.30, CAMERA 1, BL.2, ET.7, AP.75, cod poștal 041249. Societatea este radiată din data de 18 mai 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STEEL ART CRAFT S.R.L.
CUI
44852519
Stare
Radiată din 18 mai 2026
Nr. Registrul Comerțului
J40/15287/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. PAJIŞTEI, NR.30, CAMERA 1, BL.2, ET.7, AP.75
Cod poștal
041249
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, STEEL ART CRAFT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 308 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 289.314 lei2022 · Cifra de afaceri: 291.177 lei2023 · Cifra de afaceri: 291.905 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.630 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2021 · Profit net: 235.163 lei2022 · Profit net: 18.413 lei2023 · Profit net: 123.735 lei2024 · Profit net: 2.236 lei2025 · Profit net: −308 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 289.314 lei20212022: 291.177 lei20222023: 291.905 lei292 mii20232024: 6.630 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2021: 235.163 lei235 mii20212022: 18.413 lei20222023: 123.735 lei20232024: 2.236 lei20242025: −308 lei−3082025
Indicatori financiari pe ani pentru STEEL ART CRAFT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei în scădere față de 2024 −308 lei în scădere față de 2024 40 lei 0 lei 2.637 lei 2.597 lei 0 în scădere față de 2024
2024 6.630 lei în scădere față de 2023 2.236 lei în scădere față de 2023 40 lei în scădere față de 2023 0 lei 2.945 lei 2.905 lei 1 în scădere față de 2023
2023 291.905 lei în creștere față de 2022 123.735 lei în creștere față de 2022 8.469 lei în scădere față de 2022 0 lei 132.137 lei 123.668 lei 2
2022 291.177 lei în creștere față de 2021 18.413 lei în scădere față de 2021 13.004 lei în creștere față de 2021 91 lei 12.846 lei −67 lei 2 în creștere față de 2021
2021 289.314 lei 235.163 lei 12.036 lei 0 lei 247.399 lei 235.363 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare