STEEL FITTINGS SYSTEMS SRL

Inactivă fiscal din 16 februarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

STEEL FITTINGS SYSTEMS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 16868595, Nr. Reg. Com. J10/1000/2004. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2550 - Fabricarea produselor metalice obtinute prin deformare plastica; metalurgia pulberilor. Societatea a fost înființată la data de 22 octombrie 2004. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. TRANSILVANIEI, NR.427, cod poștal 120164. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 16 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STEEL FITTINGS SYSTEMS SRL
CUI
16868595
Stare
Inactivă fiscal din 16 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J10/1000/2004
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 octombrie 2004
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. TRANSILVANIEI, NR.427
Cod poștal
120164
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2550
Domeniu de activitate
Fabricarea produselor metalice obtinute prin deformare plastica; metalurgia pulberilor

Situații financiare

În 2024, STEEL FITTINGS SYSTEMS SRL a raportat o pierdere netă de 25 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5,0 mil.05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.25,0 mil.20162017201820202022202320242016 · Cifra de afaceri: 20.082.677 lei2017 · Cifra de afaceri: 16.198.541 lei2018 · Cifra de afaceri: 6.759.235 lei2016 · Profit net: 35.352 lei2017 · Profit net: −2.871.782 lei2018 · Profit net: −1.220.379 lei2020 · Profit net: 420.084 lei2022 · Profit net: −4.811 lei2023 · Profit net: −1.736 lei2024 · Profit net: −25 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 20.082.677 lei20,1 mil.20162017: 16.198.541 lei20172018: 6.759.235 lei6,8 mil.2018
Profit net lei
2016: 35.352 lei20162017: −2.871.782 lei−2,9 mil.20172018: −1.220.379 lei20182020: 420.084 lei420 mii20202022: −4.811 lei20222023: −1.736 lei20232024: −25 lei−252024
Indicatori financiari pe ani pentru STEEL FITTINGS SYSTEMS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −25 lei în creștere față de 2023 350.648 lei — 12.915 lei −337.733 lei —
2023 — −1.736 lei în creștere față de 2022 350.648 lei în creștere față de 2022 — 12.940 lei −337.708 lei —
2022 — −4.811 lei în scădere față de 2020 346.076 lei în scădere față de 2020 — 5.674 lei −340.402 lei —
2020 — 420.084 lei în creștere față de 2018 8.049.419 lei în scădere față de 2018 — 4.248.791 lei −3.800.628 lei —
2018 6.759.235 lei în scădere față de 2017 −1.220.379 lei în creștere față de 2017 9.346.901 lei în scădere față de 2017 — 5.521.116 lei −3.825.785 lei 2
2017 16.198.541 lei în scădere față de 2016 −2.871.782 lei în scădere față de 2016 9.865.468 lei în creștere față de 2016 386.590 lei 6.873.472 lei −2.605.406 lei 2
2016 20.082.677 lei 35.352 lei 9.825.848 lei 501.546 lei 9.590.678 lei 266.376 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.