STEELMAR CORPORATION S.R.L.

STEELMAR CORPORATION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39724874, Nr. Reg. Com. J23/8372/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 7 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. SOARELUI, NR.3, BL.H3, AP.002, cod poștal 077175. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STEELMAR CORPORATION S.R.L.
CUI
39724874
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/8372/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 august 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. SOARELUI, NR.3, BL.H3, AP.002
Cod poștal
077175
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2025, STEELMAR CORPORATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 124.943 lei, o pierdere netă de 13.859 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 3.177 lei2019 · Cifra de afaceri: 12.827 lei2022 · Cifra de afaceri: 25.471 lei2023 · Cifra de afaceri: 24.032 lei2024 · Cifra de afaceri: 28.667 lei2025 · Cifra de afaceri: 124.943 lei2018 · Profit net: −3.010 lei2019 · Profit net: −11.931 lei2020 · Profit net: −4.442 lei2021 · Profit net: 228 lei2022 · Profit net: 3.300 lei2023 · Profit net: −12.973 lei2024 · Profit net: −40.671 lei2025 · Profit net: −13.859 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.177 lei20182019: 12.827 lei20192022: 25.471 lei20222023: 24.032 lei20232024: 28.667 lei20242025: 124.943 lei125 mii2025
Profit net lei
2018: −3.010 lei'182019: −11.931 lei'192020: −4.442 lei'202021: 228 lei'212022: 3.300 lei3 mii'222023: −12.973 lei'232024: −40.671 lei−41 mii'242025: −13.859 lei−14 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STEELMAR CORPORATION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 124.943 lei în creștere față de 2024 −13.859 lei în creștere față de 2024 155.284 lei în creștere față de 2024 19.589 lei 21.378 lei −114.317 lei —
2024 28.667 lei în creștere față de 2023 −40.671 lei în scădere față de 2023 127.654 lei în creștere față de 2023 20.819 lei 6.626 lei −100.209 lei —
2023 24.032 lei în scădere față de 2022 −12.973 lei în scădere față de 2022 90.688 lei în creștere față de 2022 22.050 lei 9.100 lei −59.538 lei —
2022 25.471 lei 3.300 lei în creștere față de 2021 77.859 lei în creștere față de 2021 25.378 lei 7.083 lei −45.398 lei 1
2021 — 228 lei în creștere față de 2020 75.611 lei în creștere față de 2020 54.151 lei 2.504 lei −18.956 lei 1
2020 — −4.442 lei în creștere față de 2019 19.453 lei în creștere față de 2019 — 270 lei −19.183 lei 1
2019 12.827 lei în creștere față de 2018 −11.931 lei în scădere față de 2018 14.939 lei în creștere față de 2018 — 198 lei −14.741 lei 1
2018 3.177 lei −3.010 lei 4.180 lei 82 lei 1.288 lei −2.810 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare