ŞTEF-SAVA-CONSTRUCŢII S.R.L.

ŞTEF-SAVA-CONSTRUCŢII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 42480915, Nr. Reg. Com. J2020000316277. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 6 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, SAT PODOLENI COM. PODOLENI, STR. BISTRIŢEI, NR.160, cod poștal 617335. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ŞTEF-SAVA-CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI
42480915
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000316277
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 mai 2020
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, SAT PODOLENI COM. PODOLENI, STR. BISTRIŢEI, NR.160
Cod poștal
617335
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, ŞTEF-SAVA-CONSTRUCŢII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.213.727 lei, un profit net de 138.663 lei și un număr mediu de 18 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 202.016 lei2021 · Cifra de afaceri: 669.313 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.323.810 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.655.042 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.777.271 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.213.727 lei2020 · Profit net: 4.821 lei2021 · Profit net: 6.533 lei2022 · Profit net: 123.358 lei2023 · Profit net: 614.539 lei2024 · Profit net: 269.187 lei2025 · Profit net: 138.663 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 202.016 lei20202021: 669.313 lei20212022: 3.323.810 lei20222023: 5.655.042 lei5,7 mil.20232024: 3.777.271 lei20242025: 1.213.727 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2020: 4.821 lei20202021: 6.533 lei20212022: 123.358 lei20222023: 614.539 lei615 mii20232024: 269.187 lei20242025: 138.663 lei139 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ŞTEF-SAVA-CONSTRUCŢII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.213.727 lei în scădere față de 2024 138.663 lei în scădere față de 2024 628.286 lei în scădere față de 2024 17.625 lei 1.767.962 lei 1.157.301 lei 18 în scădere față de 2024
2024 3.777.271 lei în scădere față de 2023 269.187 lei în scădere față de 2023 2.049.244 lei în scădere față de 2023 26.750 lei 3.041.132 lei 1.018.638 lei 26
2023 5.655.042 lei în creștere față de 2022 614.539 lei în creștere față de 2022 2.270.526 lei în creștere față de 2022 10.875 lei 3.009.102 lei 749.451 lei 26 în creștere față de 2022
2022 3.323.810 lei în creștere față de 2021 123.358 lei în creștere față de 2021 1.474.270 lei în creștere față de 2021 5.625 lei 1.603.557 lei 134.912 lei 21 în creștere față de 2021
2021 669.313 lei în creștere față de 2020 6.533 lei în creștere față de 2020 699.971 lei în creștere față de 2020 7.500 lei 704.025 lei 11.554 lei 16 în creștere față de 2020
2020 202.016 lei 4.821 lei 219.652 lei — 224.673 lei 5.021 lei 11

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare