STEFAGROS POMI S.R.L.

STEFAGROS POMI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 39886515, Nr. Reg. Com. J30/852/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0142 - Cresterea altor bovine. Societatea a fost înființată la data de 18 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT POMI COM. POMI, POMI, NR.7, cod poștal 447255. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STEFAGROS POMI S.R.L.
CUI
39886515
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/852/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 septembrie 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT POMI COM. POMI, POMI, NR.7
Cod poștal
447255
Cod CAEN
0142
Domeniu de activitate
Cresterea altor bovine

Situații financiare

În 2025, STEFAGROS POMI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 65.994 lei, un profit net de 56.140 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 78.611 lei2021 · Cifra de afaceri: 63.590 lei2022 · Cifra de afaceri: 81.308 lei2023 · Cifra de afaceri: 44.996 lei2024 · Cifra de afaceri: 27.200 lei2025 · Cifra de afaceri: 65.994 lei2018 · Profit net: −1.554 lei2019 · Profit net: −26.656 lei2020 · Profit net: 67.412 lei2021 · Profit net: 142.675 lei2022 · Profit net: 75.744 lei2023 · Profit net: 51.156 lei2024 · Profit net: 128.186 lei2025 · Profit net: 56.140 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 78.611 lei20202021: 63.590 lei20212022: 81.308 lei81 mii20222023: 44.996 lei20232024: 27.200 lei20242025: 65.994 lei66 mii2025
Profit net lei
2018: −1.554 lei'182019: −26.656 lei−27 mii'192020: 67.412 lei'202021: 142.675 lei143 mii'212022: 75.744 lei'222023: 51.156 lei'232024: 128.186 lei'242025: 56.140 lei56 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STEFAGROS POMI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 65.994 lei în creștere față de 2024 56.140 lei în scădere față de 2024 8.809 lei în scădere față de 2024 17.441 lei 369.478 lei 378.110 lei 1
2024 27.200 lei în scădere față de 2023 128.186 lei în creștere față de 2023 14.795 lei în creștere față de 2023 24.352 lei 401.302 lei 410.859 lei 1
2023 44.996 lei în scădere față de 2022 51.156 lei în scădere față de 2022 10.177 lei în creștere față de 2022 22.384 lei 280.466 lei 292.673 lei 1
2022 81.308 lei în creștere față de 2021 75.744 lei în scădere față de 2021 8.448 lei în scădere față de 2021 31.397 lei 234.872 lei 257.821 lei 1
2021 63.590 lei în scădere față de 2020 142.675 lei în creștere față de 2020 28.534 lei în scădere față de 2020 13.391 lei 197.219 lei 182.076 lei —
2020 78.611 lei 67.412 lei în creștere față de 2019 62.940 lei în scădere față de 2019 — 102.342 lei 39.402 lei —
2019 — −26.656 lei în scădere față de 2018 105.740 lei în creștere față de 2018 76.701 lei 1.029 lei −28.010 lei —
2018 — −1.554 lei 78.250 lei 76.155 lei 741 lei −1.354 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare