ŞTEFAN CEREAL INVEST S.R.L.

ŞTEFAN CEREAL INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 42962680, Nr. Reg. Com. J2020000419349. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 25 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, SAT PLOPII-SLĂVITEŞTI COM. PLOPII-SLĂVITEŞTI, STR. VINULUI, NR.2, C2. CAM. 2, cod poștal 147255. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ŞTEFAN CEREAL INVEST S.R.L.
CUI
42962680
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000419349
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 august 2020
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, SAT PLOPII-SLĂVITEŞTI COM. PLOPII-SLĂVITEŞTI, STR. VINULUI, NR.2, C2. CAM. 2
Cod poștal
147255
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, ŞTEFAN CEREAL INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.273.830 lei, un profit net de 5.618 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 3.950 lei2021 · Cifra de afaceri: 446.036 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.403.109 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.316.793 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.273.830 lei2020 · Profit net: −7.072 lei2021 · Profit net: 9.305 lei2022 · Profit net: 40.550 lei2023 · Profit net: 67.746 lei2024 · Profit net: 5.618 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 3.950 lei20202021: 446.036 lei20212022: 1.403.109 lei1,4 mil.20222023: 1.316.793 lei20232024: 1.273.830 lei1,3 mil.2024
Profit net lei
2020: −7.072 lei−7 mii20202021: 9.305 lei20212022: 40.550 lei20222023: 67.746 lei68 mii20232024: 5.618 lei6 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ŞTEFAN CEREAL INVEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.273.830 lei în scădere față de 2023 5.618 lei în scădere față de 2023 579.989 lei în scădere față de 2023 317.579 lei 284.192 lei 21.782 lei 4
2023 1.316.793 lei în scădere față de 2022 67.746 lei în creștere față de 2022 580.192 lei în scădere față de 2022 393.258 lei 292.228 lei 105.294 lei 4
2022 1.403.109 lei în creștere față de 2021 40.550 lei în creștere față de 2021 637.748 lei în creștere față de 2021 423.401 lei 257.330 lei 42.983 lei 4 în creștere față de 2021
2021 446.036 lei în creștere față de 2020 9.305 lei în creștere față de 2020 499.845 lei în creștere față de 2020 319.830 lei 182.448 lei 2.433 lei 2 în creștere față de 2020
2020 3.950 lei −7.072 lei 43.687 lei 26.250 lei 10.565 lei −6.872 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare