ŞTEFAN LOGISTIC 2018 S.R.L.

ŞTEFAN LOGISTIC 2018 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 39840984, Nr. Reg. Com. J21/470/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, SAT MANASIA COM. MANASIA, STR. MEŞTEŞUGARILOR, NR.14, cod poștal 927160. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ŞTEFAN LOGISTIC 2018 S.R.L.
CUI
39840984
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/470/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2018
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, SAT MANASIA COM. MANASIA, STR. MEŞTEŞUGARILOR, NR.14
Cod poștal
927160
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, ŞTEFAN LOGISTIC 2018 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 102.611 lei, o pierdere netă de 24.212 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 189.805 lei2020 · Cifra de afaceri: 217.851 lei2021 · Cifra de afaceri: 197.081 lei2022 · Cifra de afaceri: 224.437 lei2023 · Cifra de afaceri: 208.604 lei2024 · Cifra de afaceri: 227.986 lei2025 · Cifra de afaceri: 102.611 lei2018 · Profit net: −236 lei2019 · Profit net: 14.307 lei2020 · Profit net: 30.704 lei2021 · Profit net: 32.526 lei2022 · Profit net: 9.588 lei2023 · Profit net: −30.624 lei2024 · Profit net: −32.914 lei2025 · Profit net: −24.212 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 189.805 lei20192020: 217.851 lei20202021: 197.081 lei20212022: 224.437 lei20222023: 208.604 lei20232024: 227.986 lei228 mii20242025: 102.611 lei103 mii2025
Profit net lei
2018: −236 lei'182019: 14.307 lei'192020: 30.704 lei'202021: 32.526 lei33 mii'212022: 9.588 lei'222023: −30.624 lei'232024: −32.914 lei−33 mii'242025: −24.212 lei−24 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ŞTEFAN LOGISTIC 2018 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 102.611 lei în scădere față de 2024 −24.212 lei în creștere față de 2024 94.386 lei în creștere față de 2024 24.304 lei 17.009 lei −52.974 lei 1
2024 227.986 lei în creștere față de 2023 −32.914 lei în scădere față de 2023 74.718 lei în creștere față de 2023 36.387 lei 23.009 lei −14.870 lei 1
2023 208.604 lei în scădere față de 2022 −30.624 lei în scădere față de 2022 70.524 lei în scădere față de 2022 45.378 lei 42.668 lei 18.044 lei 1
2022 224.437 lei în creștere față de 2021 9.588 lei în scădere față de 2021 86.967 lei în creștere față de 2021 58.343 lei 76.700 lei 48.668 lei 1
2021 197.081 lei în scădere față de 2020 32.526 lei în creștere față de 2020 22.909 lei în creștere față de 2020 3.265 lei 88.062 lei 69.080 lei 1
2020 217.851 lei în creștere față de 2019 30.704 lei în creștere față de 2019 22.708 lei în scădere față de 2019 — 66.792 lei 44.975 lei 1
2019 189.805 lei 14.307 lei în creștere față de 2018 26.317 lei în creștere față de 2018 — 39.906 lei 14.271 lei 1
2018 — −236 lei 1.320 lei 240 lei 1.044 lei −36 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare