ŞTEFAN NUTS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 36831019, Nr. Reg. Com. J03/2026/2016. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4621 - Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat. Societatea a fost înființată la data de 13 decembrie 2016. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT BĂDEŞTI COM. PIETROŞANI, NR.330A, cod poștal 117551. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ŞTEFAN NUTS SRL
- CUI
- 36831019
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J03/2026/2016
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 13 decembrie 2016
- Județ
- Argeș
- Sediul social
- JUD. ARGEŞ, SAT BĂDEŞTI COM. PIETROŞANI, NR.330A
- Cod poștal
- 117551
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4621
- Domeniu de activitate
- Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
Situații financiare
În 2025, ŞTEFAN NUTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 51.805 lei, o pierdere netă de 14.505 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.805 lei | −14.505 lei în scădere față de 2024 | 111.403 lei în creștere față de 2024 | 3.151 lei | 34.174 lei | −74.078 lei | 2 |
| 2024 | — | 0 lei | 68.622 lei | 3.151 lei | 5.898 lei | −59.573 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 68.622 lei | 3.151 lei | 5.898 lei | −59.573 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 68.622 lei în creștere față de 2021 | 3.151 lei | 5.898 lei | −59.573 lei | — |
| 2021 | — | −2.377 lei în creștere față de 2020 | 67.832 lei în creștere față de 2020 | 8.923 lei | 5.108 lei | −53.801 lei | 1 |
| 2020 | 599 lei în scădere față de 2019 | −27.005 lei în scădere față de 2019 | 65.455 lei în creștere față de 2019 | 8.923 lei | 5.108 lei | −51.424 lei | 1 |
| 2019 | 20.547 lei în scădere față de 2018 | −25.827 lei în creștere față de 2018 | 39.888 lei în creștere față de 2018 | 8.923 lei | 6.547 lei | −24.418 lei | 1 |
| 2018 | 28.775 lei în scădere față de 2017 | −59.850 lei în scădere față de 2017 | 38.313 lei în creștere față de 2017 | 6.048 lei | 33.674 lei | 1.409 lei | 1 |
| 2017 | 387.964 lei în creștere față de 2016 | −3.586 lei în scădere față de 2016 | 20.758 lei în scădere față de 2016 | 6.600 lei | 75.417 lei | 61.259 lei | 1 |
| 2016 | 135.465 lei | 64.645 lei | 152.068 lei | 6.600 lei | 210.313 lei | 64.845 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
