ŞTEFAN PROGRES S.R.L.

ŞTEFAN PROGRES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 41479793, Nr. Reg. Com. J34/687/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2361 - Fabricarea produselor din beton pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 2 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, SAT FRUMOASA COM. FRUMOASA, STR. CETĂŢII, NR.6, cod poștal 147140. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ŞTEFAN PROGRES S.R.L.
CUI
41479793
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J34/687/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 august 2019
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, SAT FRUMOASA COM. FRUMOASA, STR. CETĂŢII, NR.6
Cod poștal
147140
Cod CAEN
2361
Domeniu de activitate
Fabricarea produselor din beton pentru constructii

Situații financiare

În 2025, ŞTEFAN PROGRES S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 33.160 lei2020 · Cifra de afaceri: 18.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 131.350 lei2022 · Cifra de afaceri: 316.692 lei2019 · Profit net: −11.541 lei2020 · Profit net: −17.638 lei2021 · Profit net: 83.792 lei2022 · Profit net: −4.729 lei2023 · Profit net: 13.404 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 33.160 lei20192020: 18.000 lei20202021: 131.350 lei20212022: 316.692 lei317 mii2022
Profit net lei
2019: −11.541 lei20192020: −17.638 lei−18 mii20202021: 83.792 lei84 mii20212022: −4.729 lei20222023: 13.404 lei20232024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru ŞTEFAN PROGRES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —
2024 — 0 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — 200 lei 200 lei —
2023 — 13.404 lei în creștere față de 2022 2.666 lei în scădere față de 2022 — — −2.666 lei —
2022 316.692 lei în creștere față de 2021 −4.729 lei în scădere față de 2021 38.783 lei în creștere față de 2021 — 22.713 lei −16.070 lei 1
2021 131.350 lei în creștere față de 2020 83.792 lei în creștere față de 2020 7.067 lei în scădere față de 2020 — 61.880 lei 54.813 lei 1
2020 18.000 lei în scădere față de 2019 −17.638 lei în scădere față de 2019 46.810 lei în scădere față de 2019 — 17.831 lei −28.979 lei 1 în scădere față de 2019
2019 33.160 lei −11.541 lei 47.161 lei — 184.143 lei −11.341 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare